pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-11-03 W raporcie za II kwartał opublikowanym w sierpniu 2010 r. na str. 3 znajduje się informacja, że "Emitent podtrzymuje prognozy na 2010 rok". W raporcie za miesiąc wrzesień opublikowanym 14 października można znaleść następujące zdanie: "W ocenie Emitenta, w okresie objętym raportem nie nastąpiły tendencje i zdarzenia w otoczeniu rynkowym "CERABUD" S.A. mające znaczenie dla wyników finansowych Spółki i jej działalności". Czy prognoza jest podtrzymana?
(brak odpowiedzi) 

2010-11-03 Szanowni Państwo § 3 ust. 2 pkt 15 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO mówi, że Emitent jest obowiązany do przekazywania w formie raportu bieżącego informacji, gdy co najmniej jedna z prognozowanych lub szacowanych pozycji różni się o co najmniej 20% w stosunku do pozycji zamieszczonej w ostatniej przekazanej do publicznej wiadomości prognozie lub szacunku. Dlaczego dopiero w pazdzierniku przekazali Państwo korektę prognozy skoro podstawowe pozycje prognozy odbiegały o ponad 20% w stosunku do wyników za II kwartał 2010 r.?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-14 Czy Zarząd Spółki, podtrzymuje plany przeniesienia Cerabudu na rynek główny jeszcze w tym roku i czy po rejestracji PDA będzie do tego celu wystarczający kapitał zakładowy?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-22 Czego można się spodziewać po wynikach pierwszego kwartału? czy zrealizujecie prognozę?
Witam, Wyniki I kwartału będą zgodne z oczekiwaniami zarządu. Na ich ostateczny kształt będzie miał wpływ wiele czynników, w tym warunki pogodowe (dłuższa zima). Niemniej jednak jesteśmy spokojni co do realizacji prognozy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Dział Relacji Inwestorskich Cerabud S.A. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu