pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-01-18 Kiedy zostaną zamienione pda na akcje? 11bit pda i stanush pda weszły o wiele później, a już są akcje. Kiedy po zamianie będzie split, o którym była mowa wcześniej?
Spółka złożyła wnioski do sądu i czeka na rejestrację. Niestety, w sądach rejestrowych taka procedura zajmuje niekiedy sporo czasu - spółka nie jest w stanie przewidzieć kiedy rejestracja nastąpi. Niezwłocznie po rejestracji zostanie opublikowany komunikat oraz zwołane WZA w sprawie splitu. 

2011-01-10 Kiedy spółka poda wyniki za rok 2010 a także za 4 kwartał?
zgodnie z wytycznymi Regulaminu ASO publikacja wyników za IV kwartał 2010 może nastąpić do dnia 14.02.2011 r., a za rok 2010 - do dnia 15.06.2010 r. W przypadku ich wcześniejszego opublikowania niż w/w terminy, Spółka będzie informować odpowiednimi komunikatami bieżącymi. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu