pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-07-21 Zgodnie z dokumentem informacyjnym Spółka zapowiedziała, że część kwoty z emisji będzie przeznaczona na przejęcia? Na jakim etapie są prowadzone obecnie rozmowy i kiedy można spodziewać się informacji w tym zakresie?
Na dzień sporządzenia odpowiedzi Zarząd Spółki prowadzi rozmowy z większościowym udziałowcem podmiotu, który dostarcza usługi komplementarne do Spółki Danks. Podmiot posiada siedzibę w Warszawie jednocześnie za poprzedni okres spółka osiągnęła przychód w wysokości 3 mln zł zysk na poziomie 40 tys. zł. Inwestycja w nowy podmiot jest na etapie wstępnym, przed zleceniem usługi due delligance podmiotu.  

2011-07-20 Czy możecie Państwo przybliżyć przedmiot działalności powołanej Spółki zależnej? Czy zamierzacie Państwo upublicznić tą Spółkę?
Zarząd Spółki Danks ma przyjemność poinformować o założeniu nowej spółki Global Audit and Finance S.A. (GAF) jest zgodne z założeniami rozwoju na 2011 r. przyjętymi przez Zarząd Danks Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A. Spółka zależna GAF będzie zajmować się profesjonalnym doradztwem w zakresie pośrednictwa finansowego. Usługi świadczone przez spółkę zależną nie są usługami konkurencyjnymi w stosunku do Spółki dominującej. Spółka Global Audit and Finance S.A. planuje osiągnąć do końca roku 500.000,00 zł przychodów przy rentowności 20%. Jednocześnie spółka (GAF) planuje wejść na rynek NewConnect do końca 2011 r. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu