pb.pl

Pytania dotyczące spółki DEBICA

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-11-15 Przez wiele lat,mimo ogromnych inwestycji, pomimo zapewnień Zarządu o cudownych dokonaniach, pomimo wzrostu sprzedaży opon ,dośc wysokim kursie EURO,zapewnieniach Goodyeara o strategicznym ,nowoczesnym partnerze jakim miała być Dębica kurs stoi jak wryty na poziomie ok. 60 zł. Fundusze zaangażowały środki na poziomie kilkunastu procent akcji ,co daje Goodyearowi poczucie bezpieczeństwa( zaparkowanych akcji) i sztucznie wywołały KONFLIKT . Opłaceni redaktorzy, co jakiś czas podgrzewają atmosferę i tuszują jak mogą fakt,że zarówno taki stan rzeczy jest na rękę Goodyarowi, który w naturalny sposób odpowiada,że nie będzie ulegał naciskom PZU ( tzn. nie ogłosi wezwania po godziwej cenie) jak i drugiej stronie tzn. innym OPŁACONYM ludziom,w tym SPECJALISTĄ od podaży ( na GPW) którzy realizują politykę i stanowisko Amerykanów, tzn. SWOBODNY,WIELOLETNI transfer zysków za granicę. Wszystko odbywa się przy "otwartej kurtynie". A co może zrobić inwestor indywidualny? To widać na tego typu forum, niezadowolenie, frustracja, stracony czas i pieniądze, ot cała prywatyzacja po polsku. Nic nie dadzą doniesienia do prokuratury, do KNF-u , Zarządu giełdy itd. itp. Sprawa jest nie do wykrycia. Co na to Zarząd?
(brak odpowiedzi) 

2009-08-26 DLACZEGO NIE ZŁOŻONO OŚWIADCZENIA W SPRAWIE WEZWANIA ,KTÓRE MIAŁO ZOSTAĆ OGLOSZONE DO 25 SIERPNIA?
(brak odpowiedzi) 

2009-08-17 Czy spólka ma jakiekolwiek komunikaty? Kiedyś była to dobra marka, teraz cisza i słabe wyniki. Zarząd kpi sobie z drobnych inwestorów, a i w spółce nie jest najlepiej, ciagłe strajki,wyniki coraz gorsze, a zarzad jak brał tak bierze wysokie wynagrodzenia.
(brak odpowiedzi) 

2009-06-06 Czy Zarząd posiada informacje nt.zapowiadanej polityki Goodyera, co do ogłoszenia wezwania? Czy światowy kryzys nie jest "pretekstem" do drastycznej różnicy wyceny spółki,tym bardziej ,że od ogłoszenia wezwania jest ona cały czas "dołowana"?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu