pb.pl

Pytania dotyczące spółki DECORA

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2009-12-18 Czy są jakieś powody, które nie zostały podane do publicznej wiadomości, że akcje spółki przez dłuższy czas pikują?
Szanowni Państwo, Trudno wyjaśnić nam przyczyny spadku kursu. Wyniki po bardzo ciężkim I kwartale 2009 roku w II i III były bardzo dobre i powinny zadowolić inwestorów. Proszę abyście Państwo zauważyli że akcej Decora wzrosły z 6,00 do poziomu 26,90 czyli blisko 350%. W tym czasie WIG BUDOWALNY wzrósł o 60% tak więc spadek na akcjach do poziomu 18,5 można by uznać jako korektę. Pokazują zresztą to ostatnie sesje gdzie kurs ponownie wzrósł do poziomu ponad 20,5. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Tagi

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu