pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2013-07-21 Kiedy można spodziewać się efektu zawarcia układu z wierzycielami? Czy spodziewany jest dodruk akcji dla wierzycieli?
(brak odpowiedzi) 

2012-04-03 Czy spółka prowadzi w tej chwili rozmowy z podmiotami mogącymi pomóc wyjść z obecnej złej sytuacji? Jakie są podejmowane kroki dla poprawienia sytuacji spółki?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-01 Czy nie rozważają państwo splitu akcji. W moim mniemaniu płynność spółki jest zdecydowanie za mała jak na jej kapitalizację i ff. Myślę, że split akcji mógłby przyczynić się do większego zainteresowania spółką przez innych inwestorów.
(brak odpowiedzi) 

2010-12-27 Czy i jak wplyna na sytuacje spolki oraz spolek bedacych w trakcie przejecia przez DSS zmiany w planach rzadu odnosnie budowy drog i autostrad (a konkretnie drastyczne obciecie planow inwestycyjnych)? Czy i w jakim zakresie bedzie potrzeba zmiany prognoz wynikow na 2011r?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu