pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2013-07-21 Kiedy można spodziewać się efektu zawarcia układu z wierzycielami? Czy spodziewany jest dodruk akcji dla wierzycieli?
(brak odpowiedzi) 

2012-04-03 Czy spółka prowadzi w tej chwili rozmowy z podmiotami mogącymi pomóc wyjść z obecnej złej sytuacji? Jakie są podejmowane kroki dla poprawienia sytuacji spółki?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-01 Czy nie rozważają państwo splitu akcji. W moim mniemaniu płynność spółki jest zdecydowanie za mała jak na jej kapitalizację i ff. Myślę, że split akcji mógłby przyczynić się do większego zainteresowania spółką przez innych inwestorów.
(brak odpowiedzi) 

2010-12-27 Czy i jak wplyna na sytuacje spolki oraz spolek bedacych w trakcie przejecia przez DSS zmiany w planach rzadu odnosnie budowy drog i autostrad (a konkretnie drastyczne obciecie planow inwestycyjnych)? Czy i w jakim zakresie bedzie potrzeba zmiany prognoz wynikow na 2011r?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu