pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-01-20 Czy spółka planuje jakieś działania, które zwiększyłyby płynność notowanych walorów? Spółka wydaje się mieć dobre perspektywy, a od debiutu kurs zachowuje się słabo. Po liczbie transakcji widać też nikłe zainteresowanie wśród inwestorów innych niż Ci, którzy objęli akcje w IPO.
W zakresie dbałości o płynność obrotu akcjami TMS Brokers na rynku NewConnect, Zarząd Spółki rozważa w pierwszej kolejności zmianę podmiotu pełniącego funkcję Animatora Rynku. O konkretnych decyzjach Spółka poinformuje rynek w raporcie bieżącym. W ofercie publicznej poprzedzającej debiut Spółki na NewConnect, zdecydowaną większość akcji nabyli inwestorzy instytucjonalni, którzy inwestycję w papiery TMS Brokers traktują długoterminowo. Zarząd Spółki nie przewiduje w najbliższej przyszłości splitu akcji, głównie ze względu na możliwość przeniesienia z końcem 2011 roku notowań walorów na parkiet główny GPW, o czym Zarząd informował podczas IPO oraz debiutu.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu