pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-01-20 Czy spółka planuje jakieś działania, które zwiększyłyby płynność notowanych walorów? Spółka wydaje się mieć dobre perspektywy, a od debiutu kurs zachowuje się słabo. Po liczbie transakcji widać też nikłe zainteresowanie wśród inwestorów innych niż Ci, którzy objęli akcje w IPO.
W zakresie dbałości o płynność obrotu akcjami TMS Brokers na rynku NewConnect, Zarząd Spółki rozważa w pierwszej kolejności zmianę podmiotu pełniącego funkcję Animatora Rynku. O konkretnych decyzjach Spółka poinformuje rynek w raporcie bieżącym. W ofercie publicznej poprzedzającej debiut Spółki na NewConnect, zdecydowaną większość akcji nabyli inwestorzy instytucjonalni, którzy inwestycję w papiery TMS Brokers traktują długoterminowo. Zarząd Spółki nie przewiduje w najbliższej przyszłości splitu akcji, głównie ze względu na możliwość przeniesienia z końcem 2011 roku notowań walorów na parkiet główny GPW, o czym Zarząd informował podczas IPO oraz debiutu.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu