pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-10-03 Drewex w upadłości, a co ze środkami zablokowanymi pod pp?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-23 Czy spółka na ewentualne przejęcia planuje nową emisję akcji z prawem poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy?
W imieniu Zarządu uprzejmie informuję, że Spółka na bieżąco monitoruje możliwości akwizycyjne jako jedną z dróg dalszego rozwoju firmy. W wyniku analiz zadecydowaliśmy, że rozpoczęcie procesu wzmocnienia naszej obecności detalicznej osiągniemy efektywnie bez konieczności akwizycji innych podmiotów gospodarczych. Zgodnie z tą koncepcją w dniu 1 sierpnia 2009 roku otworzyliśmy pierwszy sklep firmowy "Kolorino". Posunięcie to udało nam się sfinansować z własnych zasobów, bez konieczności podwyższania kapitału. Nasze plany przewidują rozbudowę sieci "Kolorino". W chwili obecnej nie determinujemy czy rozwój ten będziemy prowadzić samodzielnie, czy też w wyniku projektów biznesowych innego typu. Nasze decyzje zależeć będą od wyników analizy każdej z opcji. Jeśli realizacja naszych planów wymagać będzie podwyższenia kapitału, wówczas zaoferowanie możliwości prawa poboru dla obecnych akcjonariuszy będzie jedną z możliwości, które będziemy szczególnie wnikliwie rozważać. Na dziś kwestia ta jest jednak ciągle jeszcze w sferze analiz, a nie już podjętych decyzji biznesowych. Jarosław Lasek Specjalista ds. analiz finansowych,  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu