pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-10-15 Witam, czy zarząd szacował może (choćby w dużym przybliżeniu) jak się będą kształtowały przychody i zyski za rok 2012?
(brak odpowiedzi) 

2011-06-29 Czy spółka planuje montaż kolejnej linii produkcyjnej?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-31 Spółka podała korektę przychodów za 2010, a nic nie wspomniała o zyskach. Czy to oznacza, że zyski pozostają bez zmian?
Szanowni Państwo, Zarząd w dniu 28.01.2011, po zweryfikowaniu danych finansowych za cztery kwartały dokonał korekty prognozy finansowej ( w części przychody ) za 2010 rok. Na dzień dzisiejszy Zarząd Spółki nie ma wiedzy na temat ewentualnej korekty dotyczącej zysku. Ostateczne wyniki Spółki za 2010 rok, zostaną w przedstawione w raporcie rocznym. Ewentualne odchylenia +/- 10% od przedstawionych prognoz, będą przekazywane do publicznej wiadomości w formie raportu bieżącego. 

2011-01-09 Czy w długofalowej strategii firma planuje przejęcia lub prace nad zupełnie nowym produktem, niezwiązanym z mikrosfera? Chodzi mi o produkt lub działalność zupełnie niezwiązana z mikrosfera, dywersyfikujacą profil firmy i otwierająca zupełnie nowe możliwości rozwoju...
Eko Export S.A. jest firmą głównie zajmującą się zakupem, przetwarzaniem i dystrybucją mikrosfer uszlachetnionych. Na dzień dzisiejszy na pytanie dotyczące planów przejęcia nie możemy odpowiedzieć. Natomiast jeśli chodzi o prace nad produktem niezwiązanym z mikrosferą, który mógłby zdywersyfikować profil firmy - Spółka dąży do ponownego znalezienia odbiorców produktu jakim jest labosil. W ubiegłych latach Emitent oprócz sprzedaży mikrosfery zajmował się dystrybucją labosilu, tj. pyłu krzemionkowego powstającego w procesie produkcji żelazokrzemu. Główną właściwością substancji jest jego ogniotrwałość. Labosil znajduje szerokie zastosowanie w produkcji dóbr przemysłowych i konsumpcyjnych takich jak: betony, farby i lakiery, guma, mieszanki gumowe, masy uszczelniające, kleje, tworzywa sztuczne i żywice. Emitent w swoich planach ma uruchomienie sprzedaży labosilu, który kiedyś również był w jego programie i obecnie trwają prace nad realizacją tego projektu. Z poważaniem Elżbieta Kuś Pełnomocnik Zarządu Do kontaktów z Inwestorami 

2010-07-27 Dot. Nowej emisji akcji: Czy w przypadku nadsubskrypcji w zapisach dodatkowych obowiązuje zasada proporcjonalnej redukcji, zgodnie z Art 436 KSH ?
(brak odpowiedzi) 

2009-09-24 Witam, czy obecna cena rynkowa odzwierciedla stan finansowy spółki i jej perspektywy rozwojowe? Kurs od debiutu spadł o 2 zł, czemu taka różnica?
(brak odpowiedzi) 

2009-09-21 po jakiej cenie kupował akcje spółki eko export fundusz private eqiuty privelege capital managment sa ?.
(brak odpowiedzi) 

2009-09-17 Dlaczego nie pojawił sie komunikat o sprzedaży akcji przez Privilege Capital Management SA, który początkowo posiadał przeszło 1,2 mln akcji i zmniejszył sie do poziomu 895 000-komunikat pojawił sie dopiero o zmniejszeniu akcji z 895 000 do 0
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu