pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2015-03-13 Czy zamierzacie spłacać obligacje, czy je przetrzymywać na odsetkach przeterminowanych, bo to taniej dla spółki? 8% tylko, ale jak długo będzie ta gra trwała? Co z bieżącymi odsetkami?
(brak odpowiedzi) 

2012-11-29 W lipcu spółka wyemitowała obligacje serii K1, K2, K3. Które z nich zostaną wprowadzone do obrotu i kiedy? Czy będziecie Państwo w najbliższej przyszłości oferować obligacje w trybie publicznym?
Obecnie trwają procedury wprowadzania do alternatywnego systemu obrotu na rynku Catalyst obligacji serii K1 i K3. Natomiast co do obligacji serii K2, Spółka nie przewidywała wprowadzania ich do obrotu. Na dzień dzisiejszy Zarząd nie podjął decyzji o oferowaniu obligacji w trybie publicznym, jednak możliwości takiej nie można wykluczyć.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu