pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-02-15 Jak spółka planuje poprawić rentowność? Na tle konkurencji wypada ona niestety słabo.
(brak odpowiedzi) 

2010-07-18 Czy spółka pojawi się na NewConnect Convention 2010 ?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-28 Jestem bardzo rozczarowana komunikatami o sprzedaży akcji przez zarząd Spółki.Wynika z nich, że jest to ciągła, nieprzerwana sprzedaż. Od lutego br. Zarząd pozbył się już 63382 akcji, co spowodowało spadek ich wartości i straty osób inwestujących w tę spółkę.Co złego dzieje się w Spółce, że zarząd z taką determinacją sprzedaje akcje? Podają Państwo na swojej stronie 8 argumentów za inwestowaniem w akcje Elektromonta. Jak widać, te argumenty nic nie znaczą, jeżeli Zarząd sam sprzedaje akcje wywołując tym spadek kursu i ogromne rozgoryczenie inwestorów, co widać po ich wpisach na różnych portalach. Proszę o odpowiedź, czy nadal i ile jeszcze akcji zamierzają sprzedawać władze Spółki a szczególnie pan prezes. Pozwoli to innym osobom podjąć decyzję czy przeczekać ten okres, czy też pozbyć się akcji nawet ze stratą. I proszę chociaż nie mówić, że w ten sposób zarząd chce poprawić okropną płynność akcji, bo są na to inne metody, o czym władze Spółki całkowicie zapomniały. Komunikacja spółki z inwestorami pozostawia też wiele do życzenia.Miesiąc temu zadałam podobne pytanie Spółce na stronie pb. i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Zadam je ponownie kopiując tę treść. Pozdrowienia
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu