pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-02-15 Jak spółka planuje poprawić rentowność? Na tle konkurencji wypada ona niestety słabo.
(brak odpowiedzi) 

2010-07-18 Czy spółka pojawi się na NewConnect Convention 2010 ?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-28 Jestem bardzo rozczarowana komunikatami o sprzedaży akcji przez zarząd Spółki.Wynika z nich, że jest to ciągła, nieprzerwana sprzedaż. Od lutego br. Zarząd pozbył się już 63382 akcji, co spowodowało spadek ich wartości i straty osób inwestujących w tę spółkę.Co złego dzieje się w Spółce, że zarząd z taką determinacją sprzedaje akcje? Podają Państwo na swojej stronie 8 argumentów za inwestowaniem w akcje Elektromonta. Jak widać, te argumenty nic nie znaczą, jeżeli Zarząd sam sprzedaje akcje wywołując tym spadek kursu i ogromne rozgoryczenie inwestorów, co widać po ich wpisach na różnych portalach. Proszę o odpowiedź, czy nadal i ile jeszcze akcji zamierzają sprzedawać władze Spółki a szczególnie pan prezes. Pozwoli to innym osobom podjąć decyzję czy przeczekać ten okres, czy też pozbyć się akcji nawet ze stratą. I proszę chociaż nie mówić, że w ten sposób zarząd chce poprawić okropną płynność akcji, bo są na to inne metody, o czym władze Spółki całkowicie zapomniały. Komunikacja spółki z inwestorami pozostawia też wiele do życzenia.Miesiąc temu zadałam podobne pytanie Spółce na stronie pb. i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Zadam je ponownie kopiując tę treść. Pozdrowienia
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu