pb.pl

Pytania dotyczące spółki ELDORADO

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-06-20 W nawiązaniu do warunkowej umowy z Eurocash sprzedaży sporej części biznesu szeroko rozumianego jako dystrybucja (Tradis) ale i częściowo jako detal (sieć Groszek itd) oraz do komunikatu z 20.06.2011 o uchwale zarządu o rozpoczęciu procesu zmierzającego do sprzedaży sieci Stokrotka - Mam w związku z tym pytanie: Czym spółka ma zamiar się zająć w przyszłości? Jaki jest nowy pomysł na jej działalność podstawową? Rozumiem że musi to być jakiś obszar, który może dać znacząco większe zyski w versus rozwijanie sieci Stokrotka, która tak naprawdę nie oprócz dobrego zarządu nie potrzebuje wiele by wycena mogła sięgnąć 1,8 mld w okresie trzech lat.
W obecnej chwili skupiamy się na realizacji bieżących planów – zamknięciu transakcji wydzielonej dywizji dystrybucyjnej i przygotowaniach do procesu sprzedażowego części detalicznej Grupy Emperia. Jestem przekonany, że po ich realizacji wieloletnie doświadczenie zarządu zostanie w pełni wykorzystane. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Tagi

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu