pb.pl

Pytania dotyczące spółki ELDORADO

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-06-20 W nawiązaniu do warunkowej umowy z Eurocash sprzedaży sporej części biznesu szeroko rozumianego jako dystrybucja (Tradis) ale i częściowo jako detal (sieć Groszek itd) oraz do komunikatu z 20.06.2011 o uchwale zarządu o rozpoczęciu procesu zmierzającego do sprzedaży sieci Stokrotka - Mam w związku z tym pytanie: Czym spółka ma zamiar się zająć w przyszłości? Jaki jest nowy pomysł na jej działalność podstawową? Rozumiem że musi to być jakiś obszar, który może dać znacząco większe zyski w versus rozwijanie sieci Stokrotka, która tak naprawdę nie oprócz dobrego zarządu nie potrzebuje wiele by wycena mogła sięgnąć 1,8 mld w okresie trzech lat.
W obecnej chwili skupiamy się na realizacji bieżących planów – zamknięciu transakcji wydzielonej dywizji dystrybucyjnej i przygotowaniach do procesu sprzedażowego części detalicznej Grupy Emperia. Jestem przekonany, że po ich realizacji wieloletnie doświadczenie zarządu zostanie w pełni wykorzystane. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu