pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2009-06-17 Czy skup własny akcji będzie się odbywał bezpośrednio w czasie notowań z GPW, czy zostanie skierowany przede wszystkim do funduszy ?
(brak odpowiedzi) 

2009-06-17 Kiedy wreszcie jakies wiadomosci o uchwalach podjetych na wczorajszym Walnym Zgromadzeniu?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-27 Czy II kwartał zapowiada się lepiej niż I, w którym zyski były raczej z pokładów gotówki?
Tak 

2009-05-26 Czy jest jakiś konkretny cel, na jaki przeznaczony będzie dość pokaźny zapas gotówki?
Tak. Zasoby gotówki będą zainwestowane w realizację celów emisyjnych. Planujemy zakupić akcje/udziały wytypowanych podmiotów .Rozmowy z właścicielami trwają od dawna.Transakcje zostaną dokonane wówczas gdy potrafimy określić poziom ryzyka. 

2009-05-22 Czy spółka planuje inwestycje w inne gałęzie gospodarki ewentualnie ekspansję zagraniczną, czy aktualnie posiadane środki finansowe (znaczne) leżą tylko na kontach bankowych?
Spółka będzie rozwijała sie poprzez ewolucję wokół rdzenia którym jest wcześniej prowadzona działalność. Spółka nie planuje inwestycji w inne (istotnie) gałęzie gospodarki. Ze względu na dużą niepewność i powszechnie występujące nierównowagi Spółka zrezygnowała z prowadzenia działalności w krajach Europy Południowo-Wschodniej ( patrz raporty bieżące). 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Marże na Wall Street wciąż bliskie rekordu
To nie Fed odpowiada za kłopoty rynków wschodzących
Region CEE odporny na kryzys rynków wschodzących
Wybory w USA popchną Wall Street do zwyżek
Euro dostało paliwo do zwyżek

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu