pb.pl

Pytania dotyczące spółki ENAP

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-01-22 witam, Jak zarząd ocenia czwarty kwartał zeszłego roku. Czy styczniowe awarie sieci zwiększyły liczbę zleceń dla spółki?
(brak odpowiedzi) 

2009-12-11 dlaczego spolka ma tak kiepski PR praktycznie 0 informacji wychodzi ze spolki, poza tymi do ktorych zobowiazuje ich ustawa
(brak odpowiedzi) 

2009-06-22 Mimo panujacego kryzysu ENAP cały czas powiększa portfel zamówień. Jak zarząd ocenia pierwsze półrocze? Czy sytuacja spółki jest stabilna oraz czy jest szansa na znaczą poprawę wyników w całym 2009 roku w porównaniu do roku ubiegłego?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Na rynku złota najmniej byków od ponad dwóch lat
Dobra passa europejskich akcji najdłuższa od 2014 r.
Inwestorzy nie poznali się na żartach Elona Muska
Lutowy skok zabił indeks strachu
Zarządzający zaczęli obstawiać umocnienie jena

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu