Pytania dotyczące spółki FERRUM
Pytania inwestorów:
Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?
Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.
2013-03-11
czy cena wezwania 7,30 nie jest zbytnio zaniżona biorąc pod uwagę wartość firmy oraz sztucznie zaniżony kurs przez ostatnie półrocze??? inwestorzy indywidualni spodziewali się ceny na poziomie conajmniej 9,20 zł - co na to zarząd ???
(brak odpowiedzi)
2013-02-22
Po jakiej cenie spółka ma skupować swoje akcje w celu umorzenia?
(brak odpowiedzi)
2009-07-02
Kiedy return będzie na giełdzie?
Prosimy to pytanie skierować do odpowiedniego adresata.
Prezes Zarządu, Jan Waszczak
2009-06-19
1. Czy w obecnej sytuacji rynkowej oraz w związku z bardzo mizernymo rezultatatmi skupu akcji zarząd rozważa przedłużenie terminu (lub wyznaczenie nowego) skupu?
2. Rozliczenie pierwszych opcji walutowych, wg informacji spółki, ma nastapić w czerwcu 2009 r. Czy oznacza to, że straty te będą już widoczne w raporcie za II kw.? Czy spółka poinformuje o nich w oddzielnych komunikatach?
3. Według wielu opinii kondycja spółki z dnia na dzień staje się coraz gorsza. Pogarszające się wyniki, zmniejszająca się dynamika przychodów, opcje walutowe - to wszystko niejednokrotnie już prowadziło do bankructwa. Jakie kroki spółka zamierza podjąć, by nie doszło do najgorszego? Czy nie warto by rozważyć sprzedaży części przedsiębiorstwa lub fuzji z jakimś potentatem?
4. Dlaczego do rady nadzorczej wybierany jest ktoś zajmujący wysokie stanowisko w konkurencyjnej firmie? Chodzi o osobę Marka Doliny, prezesa Arcelor Mittal Steel Service Center Polska. Może to negatywnie wpływać na działalność spółki (np informacje niejawne, konflikty interesów itd.).
5. Czy prezes lub osoby z rady nadzorczej mają coś do powiedzenia akcjonariuszom mniejszościowym, którzy zainwestowali w spółkę długoterminowo? W rok stracili oni blisko 50%, a w trzy około 65%. Czy zarząd ma jakies pomysły na zmianię tego stanu rzeczy? Skup, który miał być tego narzędziem, okazał sie jedną wielką farsą.
1. Czy w obecnej sytuacji rynkowej oraz w związku z bardzo mizernymi rezultatami skupu akcji zarząd rozważa przedłużenie terminu (lub wyznaczenie nowego) skupu?
odp.
Na dzień 10 września 2009 zwołano Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy (raport bieżący 64/2009 z dnia 6 lipca 2009) w trakcie którego Akcjonariusze podejmą stosowną uchwałę dotyczącą umorzenia lub ewentualne dalszego skupu akcji Ferrum S.A. w celu ich umorzenia lub dalszej odsprzedaży.
2. Rozliczenie pierwszych opcji walutowych, wg informacji spółki, ma nastąpić w czerwcu 2009 r. Czy oznacza to, że straty te będą już widoczne w raporcie za II kw.?
Czy spółka poinformuje o nich w oddzielnych komunikatach?
odp.
Spółka w raportach kwartalnych prezentowała stan oraz wycenę memoriałową zawartych Forwardów i instrumentu Outperfomance. W raporcie półrocznym który zgodnie z nowymi przepisami zastępuje raport za II kw. będzie kontynuowała wcześniej przyjętą formę prezentacji instrumentów zabezpieczających ryzyko walutowe. Instrumenty powyższe zabezpieczały i zabezpieczają wpływy eksportowe, które w spółce stanowią około 50/60%. Rozliczenie instrumentów wiąże się z rozwiązaniem rezerw memoriałowych które wpłyną istotnie na wyniki finansowe II kwartału i półrocza.
3. Według wielu opinii kondycja spółki z dnia na dzień staje się coraz gorsza. Pogarszające się wyniki, zmniejszająca się dynamika przychodów, opcje walutowe - to wszystko niejednokrotnie już prowadziło do bankructwa. Jakie kroki spółka zamierza podjąć, by nie doszło do najgorszego?
Czy nie warto by rozważyć sprzedaży części przedsiębiorstwa lub fuzji z jakimś potentatem?
odp.
Spółka bieżąco informuje o standingu finansowym przy pomocy okresowych raportów finansowych a zapis : „Wiele opinii o pogarszającej się kondycji spółki” nie znajduje odzwierciedlenia w stanie faktycznym. Spółka nie posiada żadnych zobowiązań przeterminowanych i jest w bardzo dobrej kondycji finansowej. W niewielkim stopniu odczuwa spowolnienie i posiada kilkumilionowe rezerwy finansowe.
4. Dlaczego do rady nadzorczej wybierany jest ktoś zajmujący wysokie stanowisko w konkurencyjnej firmie?
Chodzi o osobę Marka Doliny, prezesa Arcelor Mittal Steel Service Center Polska. Może to negatywnie wpływać na działalność spółki (np informacje niejawne, konflikty interesów itd.).
odp.
Powoływanie osób w skład organu jakim jest Rada Nadzorcza nie leży w kompetencjach Zarządu FERRUM S.A.
5. Czy prezes lub osoby z rady nadzorczej mają coś do powiedzenia akcjonariuszom mniejszościowym, którzy zainwestowali w spółkę długoterminowo?
W rok stracili oni blisko 50%, a w trzy około 65%. Czy zarząd ma jakieś pomysły na zmianę tego stanu rzeczy?
Skup, który miał być tego narzędziem, okazał sie jedną wielką farsą.
odp.
Trend kształtowania się ceny akcji Ferrum S.A. w ostatnim czasie skorelowany jest z sytuacją na rynku papierów wartościowych.
Jeżeli chodzi o skup akcji prowadzony przez Ferrum S.A. to Spółka zrealizowała powierzone zadanie przez WZA zgodnie z obowiązującymi przepisami skupując maksymalnie tyle akcji ile można było skupić. Czy pytający ma pomysł aby trzymając się ściśle litery prawa uniknąć „farsy”?
Osobiście jako Prezes również jestem inwestorem giełdowym. Posiadam w swoim pakiecie akcje firm których wycena w ciągu 2 lach zmniejszyła się o blisko 80% i jest to w głównej mierze wynikiem sytuacji jaka obecnie występuje na świecie.
Prezes Zarządu, Jan Waszczak
2009-05-25
W czasie czterech miesięcy tego roku obrót na akcjiach Ferrum wynosił ponad 2 mln, a Wy piszecie że skupiliście tyle ile możecie.Od początku skupu skupiliście zaledwie 300 tys.Jak to ma się do prawdy?
Na to pytanie udzielono wyczerpującej odpowiedzi w dniu 28 kwietnia 2009 roku, Jan Waszczak, Prezes Zarządu
2009-05-19
1. Jakie są plany rozwoju na rok 2009 i 2010 dla Panstwa firmy. Patrząc na przemysł hutniczy szanse na mocny rozwój mają połączone grupy i duże przedsiębiorstwa. Czy Ferrum nie myśli nad akwizycją kilku mniejszych firm lub nawiązaniem mocnej współpracy z dużo wiekszym podmiotem ?
2. Nawiązując do Panstwa odpowiedzi w ramach "akcji inwestor" dotycząej skupu akcji własnych - po dokładnych wyliczeniach widać, iż zarówno obrót jak i ceny podczas notowań pozwalają na wiekszy skup akcji własnych - zwłaszcza iż do jego konca pozostał niecały miesiąc. Dlaczego wiec jest on prowadzony w tak małej skali ? Czy jest to efektem braku pieniedzy na skup w/w akcji?
1.Spółka obecnie realizuje strategię, która została opisana w prospekcie emisyjnym akcji serii E. Na dzień dzisiejszy przyjęta strategia nie przewiduje ani akwizycji firm ani nawiązania współpracy z dużo większym podmiotem.
2. Odpowiadając na pytanie dotyczące skupu akcji własnych pragniemy zapewnić iż niski wolumen skupu akcji własnych jest spowodowany jedynie ograniczeniami wynikającymi z obowiązujących przepisów. Szczegółowej odpowiedzi udzieliliśmy 28 kwietnia 2008r. w ramach „akcji inwestor”. Spółka posiada gotówkę i nie jest ona powodem niskiego skupu akcji. Jan Waszczak, Prezes Zarządu Ferrum S.A.
2009-04-28
Kiedy i jak zarząd ma zamiar skupić akcje własne celem umorzenia?
Działając zgopdnie z par. 1 ust. 1 uchwały Nr XVI/2008 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Ferrum SA z dnia 18 czerwca 2008 r. Zarząd Ferrum z dniem 23 października 2008 r. rozpoczął skup akcji własnych w celu ich umorzenia. Skup odbywa się w trybie i na zasadach określonych w ww. uchwale.
Pragniemy poinformować, iż w trakcje realizacji skupu akcji własnych Zarząd Spółki musi przestrzegać zapisów Rozporządzenia Komisji (WE) nr 2273/2003 z dnia 22 grudnia 2003 r. Z uwagi na fakt, iż powołanie rozporządzenie stanowi powszechnie obowiązujący (wprost) przepis prawa, również uchwała ZWZ Ferrum S.A. określająca zasady buy-back musiała uwzględniać przedmiotowe przepisy.
Przytaczając Artykuł 5 Rozporządzenia Komisji (WE) nr 2273/2003, który określa warunki skupu należy przypomnieć, iż Zarządowi Spółki nie wolno nabywać więcej niż 25 % średniej dziennej wielkości wolumenu obrotu akcji jakiegokolwiek dnia na rynku regulowanym, na którym dokonywany jest zakup, jak również średnia dzienna liczba nabywanych akcji musi być oparta na obrocie średniej dziennej wielkości wolumenu obrotu w ciągu 20 dni poprzedzających dzień zakupu. Są to dwie główne i nadrzędne zasady określające maksymalną liczbę akcji, jaka może być skupiona w tym trybie, przy czym należy podkreślić, iż wobec powyższego głównym czynnikiem decydującym o ostatecznej liczbie akcji własnych nabytych w ramach skupu jest rzeczywisty wolumen obrotu w okresie trwania skupu. Mając na uwadze powyższe przepisy należy mieć również na względzie, że ich przestrzeganie ma na celu zapobieganie nadużyciom na rynku, zaś dokonywanie skupu akcji własnych przez spółkę publiczną na innych zasadach i warunkach niż określone powyżej (np. zwiększenie liczby nabywanych akcji) stanowiłoby naruszenie zakazu manipulacji, o którym mowa w art. 39 ustawy z dnia 19 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi z całymi konsekwencjami dla spółki.
Zarząd Spółki realizując skup akcji w celu ich umorzenia skupuje więc maksymalne wielkości jakie są do zakupienia na rynku, przy czym kieruje się w tym działaniu uwzględniając limity, jakie nałożone są w ww. Rozporządzeniu Komisji (WE) nr 2273/2003, uwzględnione również przez uchwałę Walnego Zgromadzenia. Jak podniesiono powyżej ostateczna liczba skupionych akcji zależy od wielkości obrotów, która nie pozwala na zwiększenie dynamiki buy-backu realizowanego przez Ferrum SA. Podobną sytuację obserwujemy również wśród innych podmiotów giełdowych prowadzących skup.
Jan Waszczak, Prezes Zarządu Ferrum SA
2009-04-24
Chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie dotyczące skupu akcji własnych. Podczas 6 miesięcy trwania skupu (z 8 mozliwych) społka wydała na skup zaledwie 10% przeznaczonych na ten cel środków. Obecna cena akcji jest ponizej wartości księgowej a wiec zdecydowanie atrakcyjna jesli chodzi o prowadzenie skupu. Jesli wiec jest on prowadzony tak nieudolnie to jaki był wogole sens wprowadzania tego planu w zycie ?? Csy moze obecna sytuacja jest powiązana z sytuacją finansowa która nie pozwala na bardziej intensywny skup i wykorzystanie wszestkich dostepnych srodków materialnych ??
Z góry dziekuje za odpowiedz
Działając zgopdnie z par. 1 ust. 1 uchwały Nr XVI/2008 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Ferrum SA z dnia 18 czerwca 2008 r. Zarząd Ferrum z dniem 23 października 2008 r. rozpoczął skup akcji własnych w celu ich umorzenia. Skup odbywa się w trybie i na zasadach określonych w ww. uchwale.
Pragniemy poinformować, iż w trakcje realizacji skupu akcji własnych Zarząd Spółki musi przestrzegać zapisów Rozporządzenia Komisji (WE) nr 2273/2003 z dnia 22 grudnia 2003 r. Z uwagi na fakt, iż powołanie rozporządzenie stanowi powszechnie obowiązujący (wprost) przepis prawa, również uchwała ZWZ Ferrum S.A. określająca zasady buy-back musiała uwzględniać przedmiotowe przepisy.
Przytaczając Artykuł 5 Rozporządzenia Komisji (WE) nr 2273/2003, który określa warunki skupu należy przypomnieć, iż Zarządowi Spółki nie wolno nabywać więcej niż 25 % średniej dziennej wielkości wolumenu obrotu akcji jakiegokolwiek dnia na rynku regulowanym, na którym dokonywany jest zakup, jak również średnia dzienna liczba nabywanych akcji musi być oparta na obrocie średniej dziennej wielkości wolumenu obrotu w ciągu 20 dni poprzedzających dzień zakupu. Są to dwie główne i nadrzędne zasady określające maksymalną liczbę akcji, jaka może być skupiona w tym trybie, przy czym należy podkreślić, iż wobec powyższego głównym czynnikiem decydującym o ostatecznej liczbie akcji własnych nabytych w ramach skupu jest rzeczywisty wolumen obrotu w okresie trwania skupu. Mając na uwadze powyższe przepisy należy mieć również na względzie, że ich przestrzeganie ma na celu zapobieganie nadużyciom na rynku, zaś dokonywanie skupu akcji własnych przez spółkę publiczną na innych zasadach i warunkach niż określone powyżej (np. zwiększenie liczby nabywanych akcji) stanowiłoby naruszenie zakazu manipulacji, o którym mowa w art. 39 ustawy z dnia 19 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi z całymi konsekwencjami dla spółki.
Zarząd Spółki realizując skup akcji w celu ich umorzenia skupuje więc maksymalne wielkości jakie są do zakupienia na rynku, przy czym kieruje się w tym działaniu uwzględniając limity, jakie nałożone są w ww. Rozporządzeniu Komisji (WE) nr 2273/2003, uwzględnione również przez uchwałę Walnego Zgromadzenia. Jak podniesiono powyżej ostateczna liczba skupionych akcji zależy od wielkości obrotów, która nie pozwala na zwiększenie dynamiki buy-backu realizowanego przez Ferrum SA. Podobną sytuację obserwujemy również wśród innych podmiotów giełdowych prowadzących skup.
Jan Waszczak, Prezes Zarządu Ferrum SA
Zobacz inne spółki
01CYBATON
06MAGNA
08OCTAVA
11BIT
14ZACH
4FUNMEDIA
4FUNMEDIA-PDA
8FORMULA
ABAK
ABCDATA
ABMSOLID
ABPL
ABSINVEST
ACARTUS
ACE
ACREO-PDA
ACTION
ADMASSIVE
ADVADIS
ADVOCULAR
AFHOL
AGORA
AGROLIGA
AGROMA
AGROTON
AIRMARKET
ALCHEMIA
ALEJA
ALEJA-PDA
ALIOR
ALKAL-PDA
ALMA
ALTA
ALTERCO
ALTUSTFI
ALUMAST
ALUMETAL
AMBRA
AMICA
AMPLI
AMREST
ANALIZY
ANALIZY-PDA
APATOR
APIS
APLISENS
APS
ARAMUS
ARCTIC
ARCUS
ARKAFRN12
ARMATURA
ARTEFE
ARTERIA
ARTNEWMED
ASBIS
ASSECOBS
ASSECOPOL
ASSECOPOL-PDA
ASSECOSEE
ASSECOSLO
ASSETUS
ASTARTA
ASTORIA
ASTRO
ATCCARGO
ATLANTAPL
ATLANTIS
ATLASEST
ATM
ATMGRUPA
ATONHT
ATREM
ATSENERGY
AURUM
AVIAAML
AWBUD
AZTEC
B2BPARTNER
B3SYSTEM
BAKALLAND
BALTICON
BANKBPH
BANKIER.PL
Bank DLa firmy
BARLINEK
BBCONSULT
BBIDEV
BEDZIN
BERLING
BETACOM
BGE
BGSENERGY
BIOERG
BIOINVENT-PDA
BIOMAX
BIOMAXIMA
BIOMEDLUB
BIOTON
BIPROMET
BLACKPOIN
BLOOBER
BLUETAX
BLUMERANG
BMPAG
BNPPL
BOA
BOGDANKA
BOMEDIA
BOMI
BOOMERANG
BORUTA
BORYSZEW
BORYSZEW-PDA
BOS
BOWIM
BPC
BPI
BPX
BRASTER
BROADGATE
BROADGATE-PDA
BSCDRUK-PDA
BUDIMEX
BUDOPOL
BUMECH
BYTOM
BZWBK
C2A
CALATRAVA
CALESCO
CAMMEDIA
CAPITAL
CASHFLOW
CCC
CCENERGY
CCS
CCTOOLS
CDPROJEKT
CEDC
CELTIC
CENTKLIMA
CERABUD
CEZ
CFI
CHEMOS
CIECH
CIGAMES
CNT
COALENERG
COGNOR
COLIAN
COLOMEDIC
COLUMBUS
COMARCH
COMP
COMPRESS
COPERNIC
CORELENS
CORMAY
CUBEITG
CWPE
CWPE-PDA
CYFRPLSAT
DANKS-PDA
DASE
DEBICA
DECORA
DELKO
DENTAMDC
DENTAMDC-PDA
DEPEND
DEVORAN
DFP
DGA
DIGATE
DIGITAL
DMWDM
DOMDEV
DOMLEK-PDA
DOMZDROW
DORADCY24
DRAGOWSKI-PDA
DRAGOWSKI-PP
DREWEX
DROP
DROZAPOL
DRUKPAK
DSS
DTP
DUDA
DUDA-PP
DUON
DXD-PDA
DZPOLSKA
EASTSIDE
EASYCALL
EBC
ECA
ECARD
ECERAMICS
ECHO
ECOTECH
EDINVEST
EFH
EFICOM
EGB
EGB-PDA
EKANCELAR
EKIOSK
EKIOSK-PDA
EKO
EKOEXPORT
EKOPOL
ELBUDOWA
ELEKTRIM
ELEKTROTI
ELKOP
ELSTAROIL
ELZAB
EMCINSMED
EMCINSMED-PDA
EMONT
EMPERIA
EMUZYKA
ENAP
ENEA
ENERGA
ENERGOINS
ENERGOPLD
EPICTURES
EPICTURES-PDA
EPIGON
EQUITIER
ERBUD
ERG
ERGIS
ERNE
ERS-PDA
ESKIMOS
ESOTIQ
ESSYSTEM
ESTAR
EUCO
EUIMPLANT
EUROCASH
EUROMARK
EUROSNACK
EUROTAX
EUROTEL
EXCELLENC
EXILLON
Expander
FABRFORMY
FABRYKAKD
FAM
FAMUR
FARMACOL
FASING
FASTFIN
FERRO
FERRUM
FHDOM
FINHOUSE
FITEN
FLUID
FLYPL
FON
FONECO
FOREVEREN
FORTE
FORTUNA
FOTA
FUTURIS
GALVO
GALVO-PDA
GANT
GASTELZUR-PDA
Gazel
GCINVEST
GENERGY
GENRG
GEOINVENT
GETBACK
GETIN
GETINOBLE
GETINOBLE
GINOROSSI
GLOBALTR
GLOBCITYHD
GNFIBA0814
GNFIBA1014
GOLAB
GOTFI
GPPI
GPW
GRAAL
GRAJEWO
GREENECO
GREENENER
GREENTECH
GREMMEDIA
GREMPCO
GROCLIN
GRUPAAZOTY
GRUPAREC
GTC
GWARANT
HANDLOWY
HARPER
HAWE
HBPOLSKA
HEFAL
HELIO
HERKULES
HOLLYWOOD
HORTICO
HOTBLOK
HTLSTREFA
HURTIMEX
HUTMEN
HYDRAPRES
HYDROTOR
HYPERION
I3D
IBIZAICE-PDA
IBSM
IDEABANK
IDEON
IDH
IDMSA
IFCAPITAL
IFSA
IMMOBILE
IMPEL
IMPERA
IMPEXMET
INBOOK
INC
INDATA
INDYGO
INDYKPOL
INFOSYS
INGBSK
INNOGENE
INPRO
INSTALKRK
INTEGERPL
INTELIWIS
INTERBUD
INTERCARS
INTERFERI
INTERNITY
INTERSPPL
INTROL
INVENTI
INVESTREM
INVESTREM-PDA
INVISTA
INWAZJAPC
INWESTPL
IPODS
IPOPEMA
IQMEDICA
IQP
IRENA
IVMX
IZOBLOK
IZOLACJA
JAGO
JANTAR
JHMDEV
JJAUTO
JSW
JUPITER
JWCONSTR
K2INTERNT
KABLE
KANIA
KBDOM
KCI
KCSP
KERDOS
KERNEL
KETY
KGHM
KINOPOL-PDA
KLASZTORNE
KLON-PDA
KOFOLA
KOGENERA
KOMFORTKM
KOMPAP
KOMPUTRON
KONSSTALI
KOPEX
KORBANK
KOV
KPPD
KRAKCHEM
KREC
KREDYTB
KREDYTIN
KREDYTIN-PDA
KREZUS
KROSNO
KRUK
KRUSZWICA
KSGAGRO
KUPIEC
LAURENPES
LCCORP
LENA
LENTEX
LEONIDAS
LETUS
LIBERTY
LIVECHAT
LOKATYBUD
LOTOS
LOYD
LPP
LSISOFT
LSTECHHOM
LUBAWA
LUG
LUXIMA
Lyxor
M4B
MABION
MAGELLAN
MAGNIFICO
MAKARONPL
MALKOWSKI
MARKA
MARSOFT
MARVIPOL
MAXIMUS
MAXIPIZZA
MBANK
MBFACTORY-PDA
MBFGROUP
MBPARTNER
MCI
MCLOGIC
MEDIACAP
MEDIATEL
MEDICALG
MEGARON-PDA
MENNICA
MERA
MERCATOR
MERCOR
MEW
MEXPOLSKA
MFO
MFOOD
MGAMES
MIDAS
MIESZKO
MILKILAND
MILKPOL
MILLENNIUM
MINERAL
MIRACULUM
MIRBUD
MISPOL
MIT
MMPPL
MNI
MODE
MOJ
MOL
MOMO
MONDAY
MONNARI
MOSTALPLC
MOSTALWAR
MOSTALZAB
MOTORICUS
MPAY
MSXRESOUR
MUZA
MWTRADE
NAFTA
NANOTEL
NEMEX
NEPENTES
NETIA
NETMEDIA
NEUCA
NEWWORLDN
NFIEMF
NICOGAMES
NORDEABP
NORTCOAST
NOVAINV-PP
NOVATIS
NOVINA
NOVITA
NOVITUS
NOWAGALA
NTTSYSTEM
NWAI
ODLEWNIE
OLYMPIC
ONE2ONE
ONERAY
ONICO
OPENFIN
OPENNET
OPONEO.PL
OPTIZENLB
OPTONET-PDA
OPTOPOL
ORANGEPL
ORBIS
ORCOGROUP
ORGANIC
ORIONINV
ORPHEE
ORZBIALY
ORZEL
ORZLOPONY
OTMUCHOW
PAGED
PAMAPOL
PANOVA
PARTEX-PDA
PARTNER
PATENTUS
PBG
PBOANIOLA
PBSFINANSE
PCCINTER
PCGUARD
PCZ
PEGAS
PEKAES
PEKAO
PELION
PEMANAGER
PEMUG
PEP
PEPEES
PERMEDIA
PETROLINV
PFH
PGE
PGE-PDA
PGNIG
PGSSOFT
PHARMENA
PHN
PHOENIX
PKNORLEN
PKOBP
PKOBP-PP
PKPCARGO
PLANETSOF
PLASMA
PLASTBOX
PLATYNINW
PLAYMAKER
PLAZACNTR
PMPG
POLAQUA
POLCOLORIT
POLFA
POLICE
POLIMEXMS
POLJADLO
POLLENAE
POLMAN
POLNA
POLNORD
POLREST
POLSKIHR-PDA
POLTRONIC
POLWAX
POLYMETAL
POZBUD
PPRICE
PRAGMAFA
PRAGMAINK
PREMETINV
PRESCO
PRIMAMODA
PROCAD
PROCHEM
PROCHNIK
PROJPRZEM
PROMET
PROSPER
PROTEKTOR
PROVIDENT
PROXYAD
PRTRADE-PDA
PSG
PSWCAPITA
PTI
PUBLICIA-PDA
PULAWY
PWRMEDIA
PYLON
PZU
QUANTUM
QUERCUS
QUMAK
RADPOL
RAFAKO
RAFAMET
RAINBOW
RAJDY4X4-PDA
RANKPROGR
RAWLPLUG
RCSCPAOPEN
RCSDXA0412
RCSILAOPEN
RCUNION
READGENE
REDAN
REDWOOD
REGNON
REINHOLD
RELPOL
REMAK
REMEDIS
REMEDIS-PDA
RESBUD
ROBYG
RODAN
RONSON
ropa brent
ROPCZYCE
ROTOPINO
ROVESE
RUBICON
RUCH
RUCHCHORZ
RUNICOM
S4E
SADOVAYA
SAKANA
SANOK
SANWIL
SCANMEDMM
SECOGROUP
SEKO
SELENAFM
SERENITY
SERINUS
SEVENET-PDA
SFINKS
SILESIA
SILVACG
SILVANO
SIMPLE
SITE
SKOK
SKOTAN
SKYEUROPE
SKYLINE
SKYSTONE
SMSKREDYT
SMSKREDYT-PDA
SMT
SMTSOFT
SMTSOFT-PDA
SNIEZKA
SOBET
SOBIESKI
SOHODEV
SONEL
SPC
SRNFIZ
SSI
STALEXP
STALPROD
STALPROFI
STANUSCH
STANUSCH-PDA
STAPORKOW
STARHEDGE
STARKDEV
STOPKLA
STORMM
SUNEX
SUNTECH
SUWARY
SWARZEDZ
SWIECIE
SWISSMED
SYGNITY
SYMBIO
SYNEKTIK
SYNTHOS
SZAR
T2INVEST
TALEX
TATRY
TAURONPE
TAXNET
TAXUSFUND
TECHMEX
telekomunikacja.pb.pl
TELEMEDPL-PDA
TELESTR
TELGAM
TELGAM
TELL
TERESA
TESGAS
TETA
TFONE
TILIA
TIM
TMSBROKER
TONSILAC
TORPOL
TRAKCJA
TRANSPOL
TRANSPOL-PDA
TRAVELPL
TRITON
TUEUROPA
TVN
UBOATLINE
ULMA
UNIBEP
UNICREDIT
UNITED
URLOPYPL
URSUS
VARIANT
VEDIA
VENO-PP
VENTUREIN
VERBICOM
VIDIS
VINDEXUS
VISION
VISTAL
VISTULA
VOTUM
VOTUM-PDA
WADEX
WARIMPEX
WASKO
WASPOL
WAWEL
WBAY
WDX
WERTHHOLZ
WIELTON
WIERZYCL
WIKANA
WILBO
WINDMOBIL
WINVEST
WISTIL
WODKAN
WOJAS
WORKSERV
WSIP
YAWAL
YELLOWHAT
YELLOWHAT-PDA
YOURIMAGE
ZAMET
ZASTAL
ZEG
ZELMER
ZEPAK
ZETKAMA
ZNTKLAPY
ZPUE
ZREMB
ZUE
ZYWIEC
Zadaj pytanie
Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.
Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.