pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2013-08-21 Czy Zarząd FONECO jest zainteresowany opracowaniem nowego sposobu pozyskiwania energii elektrycznej z wolno płynących wód?
(brak odpowiedzi) 

2013-05-22 Czy Zarząd jest zainteresowany realizacją pomysłu uzyskiwania energii elektrycznej, którego zastosowanie może przynieść właścicielowi ponadprzeciętne zyski przy stosunkowo niskich nakładach inwestycyjnych?
(brak odpowiedzi) 

2010-12-21 Co z pda? kiedy i czy w ogóle będą notowane?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-30 Co się dzieje z kursem Foneco-poteżne spadki od debiutu już ponad 50 % na pokażnych obrotach? Kto rzuca akcje w rynek i czemu tak tanio? Na ile Pan wycenia walor Foneco?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-12 Dlaczego wystawiane są duże pakiety akcji na sprzedaż po zaniżonej cenie bez ujawnienia np wielkości pakietu. To wygląda na celowe zbijanie kursu?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-03 Czy Państwa spółka w jakiś sposób współpracuje z PPH Ekoenergia, i czy dotychczasowe działania tego podmiotu oceniane są jako wiarygodne i przejrzyste?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu