pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2013-08-21 Czy Zarząd FONECO jest zainteresowany opracowaniem nowego sposobu pozyskiwania energii elektrycznej z wolno płynących wód?
(brak odpowiedzi) 

2013-05-22 Czy Zarząd jest zainteresowany realizacją pomysłu uzyskiwania energii elektrycznej, którego zastosowanie może przynieść właścicielowi ponadprzeciętne zyski przy stosunkowo niskich nakładach inwestycyjnych?
(brak odpowiedzi) 

2010-12-21 Co z pda? kiedy i czy w ogóle będą notowane?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-30 Co się dzieje z kursem Foneco-poteżne spadki od debiutu już ponad 50 % na pokażnych obrotach? Kto rzuca akcje w rynek i czemu tak tanio? Na ile Pan wycenia walor Foneco?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-12 Dlaczego wystawiane są duże pakiety akcji na sprzedaż po zaniżonej cenie bez ujawnienia np wielkości pakietu. To wygląda na celowe zbijanie kursu?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-03 Czy Państwa spółka w jakiś sposób współpracuje z PPH Ekoenergia, i czy dotychczasowe działania tego podmiotu oceniane są jako wiarygodne i przejrzyste?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu