pb.pl

Pytania dotyczące spółki FASING

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-03-19 Dlaczego główny udziałowiec Fasingu firma Karbon nie informuje inwestycjach Fasingu w Chinach? Skąd pogorszenie wyników finansowych?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-19 Czy prezes przez swoją spółkę KARBON zamierza złożyć ofertę zakupu akcji FASINGa od BKG, który obecnie jest w trudnej sytuacji finansowej ?
(brak odpowiedzi) 

2009-09-17 Czy ostatnia inwestycja 1,5 MLN EURO w najnowocześniejsze zgrzewarki jest pierwszym krokiem do przeniesienia produkcji z Niemiec do Polski ? Czy może grupa ma zamiar zwiększyć swoje moce produkcyjne ?
(brak odpowiedzi) 

2009-08-25 Spółka generuje kilkanaście milionów zł gotówki z działalności operacyjnej rocznie. Trzy lata temu zainwestowała w Chinach, rok temu przejęła konkurenta Becker Prunte. Chciałbym wiedzieć jakie są dalsze plany spółki a konkretnie czy planuje przejęcia, czy rozważa może wypłatę dywidendy ?
(brak odpowiedzi) 

2009-08-21 1. Dlaczego zarząd jak diabeł święconej wody unika kontaktu z mediami finansowymi? 2. Dlaczego strona www jest niekompletna? 3. Dlaczego "światowy potentat" ma ugruntowaną pozycję w giełdowej lidze outsiderów?
(brak odpowiedzi) 

2009-08-21 Mam trzy pytania do spółki: 1. Czy w tym roku będzie widać w wynikach grupy pozytywny efekt przejęcia BeckerPrunte ? 2. Czy są prowadzone prace mające na celu optymalizację produkcji w ramach grupy kapitałowej np. przeniesienie jej części z Niemiec do Polski lub Chin? 3. Jak wpłynie na tegoroczny wynik spółki wydłużenie czasu pracy do 6 dni przez Jastrzębską Spółkę Węglową ?
(brak odpowiedzi) 

2009-08-20 Mam takie pytanie do spółki: po co jest jej animator skoro przez brak płynności została przeniesiona na notowania jednolite. Widać że animator nie spełnił swojego zadania. Co spółka zamierza z tym zrobić ? Czy rozważają zmianę animatora czy może planują rozwiązać umowę z animatorem ? Czy może są zadowoleni z tego co się stało i dobrze im na fixingu ?
(brak odpowiedzi) 

2009-08-17 Witam, Jako akcjonariusz mam kilka pytań: 1. Jakie działania podejmuje Zarząd w celu zwiększenia płynności akcji na GPW? 2. Czy planowana jest kolejna akwizycja na rynku polskim/europejskim/światowym? 3. Jaka kwota rocznie będzie przeznaczana na sponsorowanie Ruchu Chorzów? 4. Czy Spółka może pochwalić się nowymi kontraktami zdobytymi na światowych targach i wystawach, w których bierze udział? 5. Kiedy można spodziewać się poprawy PR Spółki? 6. Czy planowana jest współpraca chińskiego JV Fasingu z Kopexem na tamtejszym rynku? 7. Czy jest jakieś zagrożenie niepłacenia za dostawy ze strony Polskich Spółek węglowych (KHW, JSW etc.) w świetle ostatnich artykułów prasowych i czy Spółka zamierza stworzyć dodatkowe rezerwy z tego tytułu? 8. Jakie są dalsze plany rozwoju Spółki? Pozdrawiam i liczę na wyczerpujące odpowiedzi. AdamW
(brak odpowiedzi) 

2009-08-06 Spółka jest bardzo tania C/WK=0,4, C/Zysk=7, przychody i rentowność rosną. Rozwija się także za granicą (JV w Chinach, przejęcie BeckerPrunte). Nie miała opcji. Jest prawie monopolistą w Polsce. Z drugiej strony notowana jest na podwójnym fixingu bo nie chce przystąpić do Programu wspierania płynności (choć spełnia warunki).Ma bardzo kiepski PR. Prezes Bik systematycznie dokupuje akcje (ostatnio 5% od Kopexu). Mam wrażenie że brak obecności w mediach i sztuczne utrzymywanie spółki na podwójnym fixingu to celowe odwracanie uwagi od spółki, żeby odkupić tanio akcje od BGK (teraz głośno o sprzedaży resztówek). Ciekawy jestem jaki jest komentarz spółki na ten temat?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu