pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2012-09-28 W jakim dniu muszę posiadać akcje PSWCAPITAL, aby otrzymać dywidendę? Kiedy mogę sprzedać akcje PSWCAPITAL, gdy już nalezna mi dywidenda zostanie naliczona?
(brak odpowiedzi) 

2011-09-27 Mam pytanie wazne dla Nas akcjonariuszy co sie dzieje w temacie przejęcia spółki z branży ciepłowniczej? Czy spółka podtzrymuje temat emisji akcji, wejścia na rynek główny pomimo zawirowań na rynku? Pytam ponieważ jest cisza w tym temacie a kurs akcji spada. Pozdrawiam
(brak odpowiedzi) 

2011-07-01 Proszę o udzielenie odpowiedzi co na dzien dzisiejszy dzieje sie w temacie odszkodowania od firmy Vattenfall za zerwany kontrakt, na jakim etapie jest sprawa i kiedy mozna spodziewac sie konkretow ?
(brak odpowiedzi) 

2011-04-23 Kiedy można się spodziewać informacji o dacie walnego zgromadzenia a co za tym idzie ewentualnej emisji i wysokości dywidendy?
(brak odpowiedzi) 

2011-04-08 Czy nowa emisja akcji nie zaszkodzi spółce?
(brak odpowiedzi) 

2010-05-02 w prospekcie na najblizsze wza znajduje sie punkt dotyczący splitu (tłumacząc poprawienie płynności spólki) - podczas gdy grupa psw jest jedną z najbardziej płynnych spółek na new connect.
(brak odpowiedzi) 

2010-04-27 w dokumencie informacyjnym spółki Hmsg sa na stronie 43 jest napisane "12-02-2010 spółka coscola holdings limited sprzedaje wszystkie posiadane akcje emitenta spółce platinum capital mannagement sa.Czy ma to związek z tajemnicza emisją akcji Grupy Psw i do kogo naleza oba fundusze?, czy oba fundusze prowadzą do rodziny Krawczyków (włascicieli grupy psw)?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-25 ...nowi inwestorzy, to pytanie sztandarowe inwestorów, niestety ciągły brak odpowiedzi ze strony Spółki. W prognozach na 2010 rok Spółka mówi o podjęciu działań związanych z wejściem na GPW, w projekach Uchwał na majowe WZW nie widziałam uchwały zobowiązującej Zarząd do podjęcia działań w tym kierunku.........
(brak odpowiedzi) 

2010-04-25 to jest informacja ze strony hmsg: Absolwent technikum. Założyciel i mniejszościowy akcjonariusz spółki HMSG S.A. Założyciel i główny akcjonariusz Spółki Grupa PSW Holding S.A , powołany w dniu 29 kwietnia 2008 roku na 5-letnią kadencję Prezesa Zarządu spółki. Posiada 26-letnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Ponadto, ukończył liczne kursy z zakresu efektywnego zarządzania firmą. Od początku powstania spółki Grupa PSW Holding S.A uczestniczy we wszystkich projektach i inwestycjach oraz przy wprowadzaniu spółki na NewConnect . Od 1989 r. prowadzi własną działalność gospodarczą.- proszę o wyjasnienie słów "jest większościowym akcjonariuszem" to znaczy ze fundusz coscola holdings ltd nalezy do niego ?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-13 Czy zarzad spolki przewiduje w najblizszej przyszlosci udzielenie informacji o nowych inwestorach? Czy nowi inwestorzy sa spolkami zaleznymi w jakikolwiek sposob od rodziny Krawczykow?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-12 Chciałbym zapytać o dywidendę, a dokładnie - czy w dywidendzie za rok 2009 mogą brac udział akcje "wydrukowane " w 2010r?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-12 Chcemy ponowić pytanie i dowiedzieć się kto stoi za funduszami do których skierowane zostały emisje po 10 i 30 gr.Nie podajecie Państwo nic, w zwiazku z powyższym wzbudza to niepewność i przekłada się na złe zachowanie kursu akcji na nc, który od dłuższego czasu pod prąd giełdom spada.
(brak odpowiedzi) 

2010-03-12 Witam, Jak do tej pory nigdzie nie znalazłem informacji na temat podmiotów do których skierowane były emisje. Może wreszcie prezes weżmie się w garść i przybliży nam sylwetki inwestorów i tym samy utnie wszelkie insynuacje ???
(brak odpowiedzi) 

2009-12-11 Mam dwa pytania. 1. Czy poznamy podmioty, które objęły akcje w ostatniej prywatnej subskrypcji? 2. Czy członkowie Zarządu planują w dalszym ciągu zmniejszać zaangażowanie jak to miało miejsce w listopadzie?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu