pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2012-09-28 W jakim dniu muszę posiadać akcje PSWCAPITAL, aby otrzymać dywidendę? Kiedy mogę sprzedać akcje PSWCAPITAL, gdy już nalezna mi dywidenda zostanie naliczona?
(brak odpowiedzi) 

2011-09-27 Mam pytanie wazne dla Nas akcjonariuszy co sie dzieje w temacie przejęcia spółki z branży ciepłowniczej? Czy spółka podtzrymuje temat emisji akcji, wejścia na rynek główny pomimo zawirowań na rynku? Pytam ponieważ jest cisza w tym temacie a kurs akcji spada. Pozdrawiam
(brak odpowiedzi) 

2011-07-01 Proszę o udzielenie odpowiedzi co na dzien dzisiejszy dzieje sie w temacie odszkodowania od firmy Vattenfall za zerwany kontrakt, na jakim etapie jest sprawa i kiedy mozna spodziewac sie konkretow ?
(brak odpowiedzi) 

2011-04-23 Kiedy można się spodziewać informacji o dacie walnego zgromadzenia a co za tym idzie ewentualnej emisji i wysokości dywidendy?
(brak odpowiedzi) 

2011-04-08 Czy nowa emisja akcji nie zaszkodzi spółce?
(brak odpowiedzi) 

2010-05-02 w prospekcie na najblizsze wza znajduje sie punkt dotyczący splitu (tłumacząc poprawienie płynności spólki) - podczas gdy grupa psw jest jedną z najbardziej płynnych spółek na new connect.
(brak odpowiedzi) 

2010-04-27 w dokumencie informacyjnym spółki Hmsg sa na stronie 43 jest napisane "12-02-2010 spółka coscola holdings limited sprzedaje wszystkie posiadane akcje emitenta spółce platinum capital mannagement sa.Czy ma to związek z tajemnicza emisją akcji Grupy Psw i do kogo naleza oba fundusze?, czy oba fundusze prowadzą do rodziny Krawczyków (włascicieli grupy psw)?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-25 ...nowi inwestorzy, to pytanie sztandarowe inwestorów, niestety ciągły brak odpowiedzi ze strony Spółki. W prognozach na 2010 rok Spółka mówi o podjęciu działań związanych z wejściem na GPW, w projekach Uchwał na majowe WZW nie widziałam uchwały zobowiązującej Zarząd do podjęcia działań w tym kierunku.........
(brak odpowiedzi) 

2010-04-25 to jest informacja ze strony hmsg: Absolwent technikum. Założyciel i mniejszościowy akcjonariusz spółki HMSG S.A. Założyciel i główny akcjonariusz Spółki Grupa PSW Holding S.A , powołany w dniu 29 kwietnia 2008 roku na 5-letnią kadencję Prezesa Zarządu spółki. Posiada 26-letnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Ponadto, ukończył liczne kursy z zakresu efektywnego zarządzania firmą. Od początku powstania spółki Grupa PSW Holding S.A uczestniczy we wszystkich projektach i inwestycjach oraz przy wprowadzaniu spółki na NewConnect . Od 1989 r. prowadzi własną działalność gospodarczą.- proszę o wyjasnienie słów "jest większościowym akcjonariuszem" to znaczy ze fundusz coscola holdings ltd nalezy do niego ?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-13 Czy zarzad spolki przewiduje w najblizszej przyszlosci udzielenie informacji o nowych inwestorach? Czy nowi inwestorzy sa spolkami zaleznymi w jakikolwiek sposob od rodziny Krawczykow?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-12 Chciałbym zapytać o dywidendę, a dokładnie - czy w dywidendzie za rok 2009 mogą brac udział akcje "wydrukowane " w 2010r?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-12 Chcemy ponowić pytanie i dowiedzieć się kto stoi za funduszami do których skierowane zostały emisje po 10 i 30 gr.Nie podajecie Państwo nic, w zwiazku z powyższym wzbudza to niepewność i przekłada się na złe zachowanie kursu akcji na nc, który od dłuższego czasu pod prąd giełdom spada.
(brak odpowiedzi) 

2010-03-12 Witam, Jak do tej pory nigdzie nie znalazłem informacji na temat podmiotów do których skierowane były emisje. Może wreszcie prezes weżmie się w garść i przybliży nam sylwetki inwestorów i tym samy utnie wszelkie insynuacje ???
(brak odpowiedzi) 

2009-12-11 Mam dwa pytania. 1. Czy poznamy podmioty, które objęły akcje w ostatniej prywatnej subskrypcji? 2. Czy członkowie Zarządu planują w dalszym ciągu zmniejszać zaangażowanie jak to miało miejsce w listopadzie?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu