pb.pl

Pytania dotyczące spółki GRAAL

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2016-07-29 Kiedy spółka zacznie wypłacać dywidendy?
(brak odpowiedzi) 

2015-03-06 Z czego wynika tak dynamiczny i systematyczny wzrost przychodów? Czy Państwa zdaniem spółka jest niedowartościowana przy wskaźniki C/Z=7?
(brak odpowiedzi) 

2010-06-04 Spółka posiada nieruchmości inwestycyjne. Jakie są plany co do tych nieruchomości? Jak i kiedy zostały wycenione te aktywa?
(brak odpowiedzi) 

2009-10-29 Spółka na początku roku podniosła ceny swoich produktów co pozytywnie wpłynęło na rentowność biznesu i wynik finansowy. Zabieg ten nie miał wyraźnego wpływu na wartość sprzedaży produktów, która rosła od początku roku co może świadczyć o nieelastycznym popycie. Czy w związku z tym zarząd nie rozważa dalszego podnoszenia cen produktów a tym samym dalszej poprawy rentowności biznesu, tak aby spółka osiągnęła w końcu jakieś przyzwoite zyski?
(brak odpowiedzi) 

2009-10-09 Jaki kurs walut jest dla spółki bezpieczny? Kiedy spółka pokaże zyski odpowiednie do obrotów czyli 20 - 30 mln? Czy kredyty są zaciągnięte w walutach czy złotówce.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu