pb.pl

Pytania dotyczące spółki GRAAL

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2016-07-29 Kiedy spółka zacznie wypłacać dywidendy?
(brak odpowiedzi) 

2015-03-06 Z czego wynika tak dynamiczny i systematyczny wzrost przychodów? Czy Państwa zdaniem spółka jest niedowartościowana przy wskaźniki C/Z=7?
(brak odpowiedzi) 

2010-06-04 Spółka posiada nieruchmości inwestycyjne. Jakie są plany co do tych nieruchomości? Jak i kiedy zostały wycenione te aktywa?
(brak odpowiedzi) 

2009-10-29 Spółka na początku roku podniosła ceny swoich produktów co pozytywnie wpłynęło na rentowność biznesu i wynik finansowy. Zabieg ten nie miał wyraźnego wpływu na wartość sprzedaży produktów, która rosła od początku roku co może świadczyć o nieelastycznym popycie. Czy w związku z tym zarząd nie rozważa dalszego podnoszenia cen produktów a tym samym dalszej poprawy rentowności biznesu, tak aby spółka osiągnęła w końcu jakieś przyzwoite zyski?
(brak odpowiedzi) 

2009-10-09 Jaki kurs walut jest dla spółki bezpieczny? Kiedy spółka pokaże zyski odpowiednie do obrotów czyli 20 - 30 mln? Czy kredyty są zaciągnięte w walutach czy złotówce.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu