pb.pl

Pytania dotyczące spółki GETBACK

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2018-04-24 Dlaczego Lion's Bank sprzedał mi te przeklęte obligacje GetBack-u jako w 100 % bezpieczna i pewna inwestycja wiedząc dobrze, że ja nie akceptuję żadnego ryzyka. Zostałem też perfidnie okłamany przez Lion's Bank, że będe te obligacje mógł sprzedać w każdym momencie i po nominalnej cenie co nie jest prawdą. Ja na obligacjach korporacyjnych wcale się nie znam.
(brak odpowiedzi) 

2018-04-24 Dlaczego nowy prezes spółki, pomimo piastowania dotychczas stanowiska przewodniczącego rady nadzorczej, poinformował iż potrzebuje kilku tygodni, by zapoznać się z sytuacją w spółce. Dlaczego w krytycznym ostatnim tygodniu zarząd spółki milczy, pomimo że panika wokół firmy przybrała rozmiary biblijne? Dlaczego spółka pomimo posiadania dodatnich przepływów pieniężnych na poziomie kilku milionów pozwoliła na wstrzymanie regulowania swoich zobowiązań i tym samym spowodowała utratę płynności i jeszcze większą panikę?
(brak odpowiedzi) 

2018-04-16 Co będzie z obligacjami z terminem wykupu w 2019 r.?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Rekordowe pozycje pod dalszą przecenę ropy
Marazm na GPW utrzyma się przez lata
5 powodów, dla których dominacja Wall Street jest nie do utrzymania
Jeszcze przez lata podaż miedzi będzie przewyższała popyt
Wall Street rozczaruje w końcówce roku

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu