pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-11-17 Od dwóch, trzech dni kurs gwałtownie spada. Widać sporą presję podażową. Trudno to wytłumaczyć jedynie wynikami III kwartału. Czy zarząd zna przyczyny tej dystrybucji? Sprawa druga - czy spółka jest zaangażowana (lub ma to w planach) w projekt "Białych Orlików" i jaki widzi w nim potencjał?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-16 Czy pilotażowy program "Biały Orlik" znacząco przyczyni się do wyników spółki?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-30 Dlaczego zatwierdzenie splitu przed sąd trwa już tak długo? Czy spółka była wzywana do uzupełniania dokumentów?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-30 Od zatwierdzenia przez WZA splitu akcji mijają prawie 4 miesiące i nadal nie ma komunikatu o zatwierdzeniu tego splitu przez sąd. Czy spólka może to skomentować? Czy czekamy tylko na posiedzenie sądu, czy może spółka przygotowała błędnie dokumenty do sądu i musiała je poprawiać?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu