pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-11-17 Od dwóch, trzech dni kurs gwałtownie spada. Widać sporą presję podażową. Trudno to wytłumaczyć jedynie wynikami III kwartału. Czy zarząd zna przyczyny tej dystrybucji? Sprawa druga - czy spółka jest zaangażowana (lub ma to w planach) w projekt "Białych Orlików" i jaki widzi w nim potencjał?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-16 Czy pilotażowy program "Biały Orlik" znacząco przyczyni się do wyników spółki?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-30 Dlaczego zatwierdzenie splitu przed sąd trwa już tak długo? Czy spółka była wzywana do uzupełniania dokumentów?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-30 Od zatwierdzenia przez WZA splitu akcji mijają prawie 4 miesiące i nadal nie ma komunikatu o zatwierdzeniu tego splitu przez sąd. Czy spólka może to skomentować? Czy czekamy tylko na posiedzenie sądu, czy może spółka przygotowała błędnie dokumenty do sądu i musiała je poprawiać?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania
Bezpieczne aktywa inwestycją roku
Rekordowe pozycje pod dalszą przecenę ropy
Marazm na GPW utrzyma się przez lata
5 powodów, dla których dominacja Wall Street jest nie do utrzymania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu