pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-07-26 Czy kurs akcji jest juz na tyle atrakcyjny by mógł Pan Prezes stać sie akcjonariuszem spółki która Pan kieruje? Mile widzine byłoby przez rynek jak prezes posiada akcje spółki która kieruje.Czy jak zwykle otrzymamy informację że jest to decyzja indywidualna każdego inwestora ? Czy lista banków o której Pan pisał poszła w zapomnienie jeśli tak to po co Pan wydaje komunikat którego pózniej nie ogłasza.pozdrawiam
(brak odpowiedzi) 

2011-07-16 Dlaczego nie dotrzymuje Pan Panie Prezesie słowa dotyczącego informacji że do 8-go lipca miała być podana lista banków z którymi prowadzi Pan rozmowy WBK nie wypalił czyżby teraz następna porażka. I jak w tyk wypadku obdarzyć spółkę zaufaniem?
Współpraca z bankami, czyli korporacjami, w których jest potężna hierarchia kompetencji, nie należy do najprostszych, o czym z pewnością przekonuje się niejedna firma, tym bardziej mała. Dlaczego prowadzone rozmowy z BZ WBK do chwili obecnej nie zaowocowały stałą współpracą? Niestety ze względu na klauzule poufności Spółka nie może publicznie o tym informować. Należy mieć na uwadze, iż bank ma nowego właściciela, który dopiero kilka dni temu zdecydował się "pozostawić" markę WBK na rynku. Rozmowy z WBK nie są definitywnie zamknięte. Równolegle prowadzone są rozmowy z innymi bankami, jednak w związku z sezonem urlopowym, tym samym brakiem osób decyzyjnych Spółka nie otrzymała zgody na publikację informacji o prowadzonych rozmowach - co przyczyniło się do braku raportu 8 lipca. Zarząd spółki nie rozpatruje tego na pewno jako porażki, bo nie ma ku temu podstaw.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Tagi

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu