pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2009-10-09 Jak Pan Prezes spółki skomentuje swoje niedawne słowa: "której ambicją nie jest krótkie zaistnienie na rynku, ale długotrwały sukces." (http://www.htl-strefa.pl/pl/relacje-inwestorskie/faq) wobec faktu wycofania spółki z giełdy po 3 latach od debiutu?
(brak odpowiedzi) 

2009-08-28 Co się dzieje z HTL? Raport półroczny ok, więc skąd aż tak duży spadek akcji? Cały II kw. w trendzie bocznym a teraz jeszcze w dół.
Szanowny Inwestorze Nie komentujemy kursu naszych akcji. Reakcja inwestorów na nie najgorsze wyniki I półrocza była bardzo impulsywna. Jak pokazują ostatnie dni notowań giełdowych, inwestorzy potrzebowali czasu by dokładniej zapoznać się z informacjami ze sprawozdań, w związku z czym kurs wrócił do poziomów ok. 12 zł 

2009-07-16 Na stronie internetowej podane jest że spółka nie będzie publikowała raportu kwartalnego za II kwartał 2009r. Czy to błąd, a jeśli nie, to dlaczego nie będzie raportu? Jeśli się ukaże to kiedy?
W związku ze zmianami niektórych przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie informacji bieżących i okresowych mówiących o braku konieczności publikowania raportu za II kwartał, Spółka postanowiła skorzystać z nowego ładu prawnego i skupić się na opracowywaniu skonsolidowanych wyników półrocznych. Wyniki za I półrocze zostaną przekazane opinii publicznej w drugiej połowie sierpnia 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu