pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2009-10-09 Jak Pan Prezes spółki skomentuje swoje niedawne słowa: "której ambicją nie jest krótkie zaistnienie na rynku, ale długotrwały sukces." (http://www.htl-strefa.pl/pl/relacje-inwestorskie/faq) wobec faktu wycofania spółki z giełdy po 3 latach od debiutu?
(brak odpowiedzi) 

2009-08-28 Co się dzieje z HTL? Raport półroczny ok, więc skąd aż tak duży spadek akcji? Cały II kw. w trendzie bocznym a teraz jeszcze w dół.
Szanowny Inwestorze Nie komentujemy kursu naszych akcji. Reakcja inwestorów na nie najgorsze wyniki I półrocza była bardzo impulsywna. Jak pokazują ostatnie dni notowań giełdowych, inwestorzy potrzebowali czasu by dokładniej zapoznać się z informacjami ze sprawozdań, w związku z czym kurs wrócił do poziomów ok. 12 zł 

2009-07-16 Na stronie internetowej podane jest że spółka nie będzie publikowała raportu kwartalnego za II kwartał 2009r. Czy to błąd, a jeśli nie, to dlaczego nie będzie raportu? Jeśli się ukaże to kiedy?
W związku ze zmianami niektórych przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie informacji bieżących i okresowych mówiących o braku konieczności publikowania raportu za II kwartał, Spółka postanowiła skorzystać z nowego ładu prawnego i skupić się na opracowywaniu skonsolidowanych wyników półrocznych. Wyniki za I półrocze zostaną przekazane opinii publicznej w drugiej połowie sierpnia 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu