pb.pl

Pytania dotyczące spółki HUTMEN

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-05-11 czy zarząd hutmenu raczy kiedykolwiek odpowiedzieć na pytania akcjonariuszy?
(brak odpowiedzi) 

2010-12-28 Proszę o informację, jak Państwo wytłumaczą ostatnią ostrą przecenę Hutmena. W ciągu ostatnich dni kurs spółki spadł o prawie 20%
(brak odpowiedzi) 

2010-09-02 Do dnia 31.08.2010 roku miała być sfinalizowana transakcja sprzedaży linii produkcyjnych HMN "Szopienice" brazylijskiej spółce. Termin minął a Hutmen nie podaje żadnych informacji co się dzieje. Kiedy poznamy sytuacje co dalej będzie z tą sprzedażą?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-06 Czy w zakończonym w piątek przetargu na działki w Szopiennicach byli chętni na zakup.Jeśli tak to kiedy Hutmen poinformuje o wynikach przetargu.
(brak odpowiedzi) 

2009-09-09 Panie Prezesie kiedy spółka zamierza zacząć skup własnych akcji oraz kiedy ruszy wyprzedaż majątku Szopienic.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu