pb.pl

Pytania dotyczące spółki HUTMEN

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-05-11 czy zarząd hutmenu raczy kiedykolwiek odpowiedzieć na pytania akcjonariuszy?
(brak odpowiedzi) 

2010-12-28 Proszę o informację, jak Państwo wytłumaczą ostatnią ostrą przecenę Hutmena. W ciągu ostatnich dni kurs spółki spadł o prawie 20%
(brak odpowiedzi) 

2010-09-02 Do dnia 31.08.2010 roku miała być sfinalizowana transakcja sprzedaży linii produkcyjnych HMN "Szopienice" brazylijskiej spółce. Termin minął a Hutmen nie podaje żadnych informacji co się dzieje. Kiedy poznamy sytuacje co dalej będzie z tą sprzedażą?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-06 Czy w zakończonym w piątek przetargu na działki w Szopiennicach byli chętni na zakup.Jeśli tak to kiedy Hutmen poinformuje o wynikach przetargu.
(brak odpowiedzi) 

2009-09-09 Panie Prezesie kiedy spółka zamierza zacząć skup własnych akcji oraz kiedy ruszy wyprzedaż majątku Szopienic.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu