pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-05-25 czy to prawda, że w ramach ostatnich emisji kupiliście Państwo od pana Dariusza Leśniaka spółkę Synopsis przechrzczoną na Silva, który to ma na swoim koncie tak spektakularny "sukces" jak internetowy dom handlowy?
(brak odpowiedzi) 

2011-05-20 Dzisiaj spółka poinformowała o zbyciu akcji spółki Agroliga i zejściu <5%. Problem w tym, że wcześniej nie informowaliście Państwo o posiadaniu pakietu akcji >5%- jak to możliwe? Drugie pytanie związane z brakiem informacji o 5% progu, kiedy Novian nabył akcje Agroligi. Jeżeli miało to miejsce podczas prywatnej emisji to czy płacił za akcje gotówką, czy było to rozliczane inaczej(np potrącenie za usługi itp).
(brak odpowiedzi) 

2011-03-17 Czy Novian to "odświeżony" Totmes?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-19 O co chodzi z emisją akcji w sześciu seriach. Czy chodzi o skierowanie oferty prywatnej do sześciuset inwestorów?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu