pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-05-25 czy to prawda, że w ramach ostatnich emisji kupiliście Państwo od pana Dariusza Leśniaka spółkę Synopsis przechrzczoną na Silva, który to ma na swoim koncie tak spektakularny "sukces" jak internetowy dom handlowy?
(brak odpowiedzi) 

2011-05-20 Dzisiaj spółka poinformowała o zbyciu akcji spółki Agroliga i zejściu <5%. Problem w tym, że wcześniej nie informowaliście Państwo o posiadaniu pakietu akcji >5%- jak to możliwe? Drugie pytanie związane z brakiem informacji o 5% progu, kiedy Novian nabył akcje Agroligi. Jeżeli miało to miejsce podczas prywatnej emisji to czy płacił za akcje gotówką, czy było to rozliczane inaczej(np potrącenie za usługi itp).
(brak odpowiedzi) 

2011-03-17 Czy Novian to "odświeżony" Totmes?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-19 O co chodzi z emisją akcji w sześciu seriach. Czy chodzi o skierowanie oferty prywatnej do sześciuset inwestorów?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu