pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2012-11-22 Dlaczego IDEATFI nie dokonuje zakupu akcji własnych zatwierdzonych przez Walne Zgromadzenie? Dokonano nabycia, zaledwie 35000 tys. akcji, a miało być przeznaczonych 175000 akcji.
(brak odpowiedzi) 

2012-06-11 Dlaczego firma nie udziela informacji. Co w sprawie skupu akcji własnych uchwalonego w lutym 2012 r.? Czy spółka będzie go przeprowadzać, czy nie? Wycena jest atrakcyjna, więc na co czekać? Czy w firmie dzieje się coś złego, co odzwierciedla kurs giełdowy? W jakim stopniu przeszacowano obligacje PBG i spółek zależnych, czy tak samo jak DSS?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-30 Chciałbym się dowiedzieć czy Idea TFI przedstawi prognozę wyników finansowych na rok 2011?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu