pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2012-11-22 Dlaczego IDEATFI nie dokonuje zakupu akcji własnych zatwierdzonych przez Walne Zgromadzenie? Dokonano nabycia, zaledwie 35000 tys. akcji, a miało być przeznaczonych 175000 akcji.
(brak odpowiedzi) 

2012-06-11 Dlaczego firma nie udziela informacji. Co w sprawie skupu akcji własnych uchwalonego w lutym 2012 r.? Czy spółka będzie go przeprowadzać, czy nie? Wycena jest atrakcyjna, więc na co czekać? Czy w firmie dzieje się coś złego, co odzwierciedla kurs giełdowy? W jakim stopniu przeszacowano obligacje PBG i spółek zależnych, czy tak samo jak DSS?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-30 Chciałbym się dowiedzieć czy Idea TFI przedstawi prognozę wyników finansowych na rok 2011?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu