pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2012-09-30 Witam, W KRS spółki INLOGISTYKA SP. Z O.O. ZABIERZÓW spółka Integer jest wpisana jako udziałowiec, jaki udział należy do Integer.pl SA? Spółka Inlogistik sprzedaje dużo poprzez groupona, ale ma też bardzo dużo maili krytycznych na różnych forach(podobno sprzedaje podróbki). Spółka nie posiada żadnego działu dla klientów tylko kup-->zapłać-->wyślemy. Dział reklamacji podobno milczy. Ile % ma Integer.pl i czy tamta firma działa fair?
Witamy serdecznie, Integer.pl posiada 100% udziałów w spółce INLOGISTYKA SP. Z O.O. ZABIERZÓW. Wyjasniamy jednocześnie, że głównym celem współpracy z firmą Groupon - partnerem biznesowym Grupy Integer.pl - jest realizowanie pełnego procesu fulfilmentowego na rzecz Groupona. Oznacza to, że szereg niezbędnych w procesie zakupowym czynności takich, jak: sortowanie towaru na magazynie, konfekcja produktów i opakowań, logistyka, dostarczanie paczek oraz obsługa relacji z klientem (w tym także i reklamacji) dokonywanych jest w imieniu partnera właśnie przez Grupę Integer.pl. Jednak nie odpowiadamy za jakość dostarczonego przez producenta towaru, na którą z reguły zwracają uwagę klienci. Natomiast tak sprawnie, jak to tylko jest możliwe,wspieramy klienta w całym procesie zakupowym oraz reklamacyjnym.  

2012-03-21 W ostatnim czasie spółka zaczęła współpracować z SSI SA wybierając tę spółkę jako podwykonawcę wielu prac. Czy współpraca ta jest czysto biznesowa, czy Integer zamierza się zaangażować w ten temat także kapitałowo?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-22 Słabo są Państwo reprezentowani w północno-wschodniej części aglomeracji stołecznej. Tymczasem poziom usług Poczty Polskiej, świadczonych m.in. w Markach, pozostawia -eufemistycznie mówiać - wiele do zyczenia. Sprawa była opisywana zarówno w lokalnej prasie, mareckim forum internetowym oraz w TVN Warszawa. Czy w związku z tym zamierzają Państwo zarzucić sieć pocztowa w tym rejonie? Jeśli tak, to kiedy?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu