pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-05-19 Chciałbym zapytać, czy Introl jest zainteresowany powiększeniem zaangażówania lub przejęciem Z.A. POLNA S.A. ? Wydaje się, że moment ku temu jest obecnie jest dobry. Polna pokazała bardzo kiepskie wyniki za 1Q, a większościowy akcjonariusz p. Jakubas, nie podejmuje żadnych działań wspierających spólkę i widać, że nie pasuje ona swoim profilem do do tworzonej przez niego grupy przemysłowej. Tak naprawdę Polna pasuje tylko Introlowi.
Dzień dobry. Uprzejmie informuję, iż INTROL S.A. obecnie nie jest zainteresowana głębszym zaangażowaniem w Spółkę Polna S.A. Łączę wyrazy szacunku Grzegorz Surma Specjalista ds. relacji inwestorskich 

2009-12-28 Czy za 2009 rok spółka ma w planach wypłatę dywidendy jak to było za 2008?
Uprzejmie informujemy, iż decyzja odnośnie ewentualnej wypłaty dywidendy dla Akcjonariuszy Spółki zależeć będzie od bieżących tendencji rynkowych. Zarząd Spółki poinformuje rynek kapitałowy z odpowiednim, przewidzianym prawem wyprzedzeniem czasowym, poprzez publikację raportu bieżącego. Łączę wyrazy szacunku. Grzegorz Surma 

2009-12-27 Czy spółka ma nadal w planach kolejne przejęcia po nieudanym ENAPIE?
Uprzejmie informujemy, iż Zarząd Spółki na bieżąco monituje sytuacje rynkową, interesujące przedsiębiorstwa, jak i ewentualne planowane akwizycje. O ewentualnych decyzjach będziemy informować rynek kapitałowy na bieżąco, z przewidzianym prawem wyprzedzeniem czasowym poprzez raporty bieżące. Łączę wyrazy szacunku. Grzegorz Surma 

2009-06-24 Czy zarza zastanaiwa się nad podwyzszeniem ceny wezwania na ENAP , obecny portfel ENAP na rok 2009 przekracza przychody z całego roku 2008 , moze warto zastanowić się nad wyższą ceną tak aby zbudować jeden duży podmiot mający szanse na jeszcze większe kontrakty ?
Dzień dobry. Zarząd INTROL SA w najbliższym czasie nie planuje proponowania wyższej ceny w kwestii ENAP-u.  

2009-05-28 Witam Mam pytanie dotyczące skupu akcji własnych. Kiedy zacznie się skup?Dlaczego to tak długo trwa? I czy firma nie chce skorzystać z obecnych cen?
Dzień dobry. Uprzejmie informuję, iż w najbliższym czasie Zarząd Spółki nie przewiduje wdrożenia procedury buy-back, czyli zakupu akcji własnych. Zgodnie z ustaleniami NWZA INTROL SA z dnia 15 stycznia br, wdrożenie buy-backu jest możliwe do końca roku. Jeżeli nastąpi zmiana niniejszej decyzji, od razu taka informacja zostanie przekazana do Państwa. Łączę wyrazy szacunku Grzegorz Surma Specjalista ds. relacji inwestorskich 032 789-00-59 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu