pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-07-23 Kurs spolki od dluzszego czasu systematycznie spada?Chcialbym sie zapytac jaka moze byc tego przyczyna?A drugie pytanie dotyczy tych emisji akcji po 12 zl,czy palnujecie je wydac jeszcze w tym roku,chociaz ich czesc bo wiem ze calosc ma byc do 2014r.Dziekuje.
(brak odpowiedzi) 

2011-01-13 Szanowni Państwo, czy mogę poprosić o nieco więcej informacji nt. usług relacji inwestorskich które IPO świadczy. W czasie prezentacji na debiucie prezes C. Nowosad wspominał, że zajmujecie się tą działką, ale na stronie www nie ma nic na ten temat. Czy przygotowujecie spółki w zakresie RI np. do debiutu?
W naszej ofercie znajdują się również usługi w zakresie aktywnych działań o charakterze investor relations. Zakres tych usług został szczegółowo opisany w naszym Dokumencie Informacyjnym w części IV. Dane o Emitnecie w pkt. 12.2.5. "Wsparcie Relacji Inwestorskich" oraz na stronie internetowej w zakładce: "Oferta" w pkt. "Doradztwo" po kliknięciu na podstronę "Usługi Dodatkowe". Przygotowanie spółek do debiutu w zakresie IR, jest przez nas wykonywane w ramach kompleksowej współpracy ze spółkami debiutującymi na rynku regulowanym lub w alternatywnym systemie obrotu. 

2010-12-29 Czy nie macie Państwo w planach połączenia spółek Invista i IPO? aktualnie istnieją dość "silne" powiązania osobowe, a i przedmiot działalności jest w pełni komplementarny, o ile nawet nie minimalnie konkurencyjny wobec siebie. przesyłam pozdrowienia i życzę hossy na gpw :-)
IPO DS nie jest znaczącym akcjonariuszem w INVISTA SA, stad decyzja o ew. połączeniu nie jest w gestii Zarządu IPO DS. Firmy współpracują przy realizacji projektów, a ich usługi są do siebie komplementarne i pozwalają na pełną ofertę dla spółek pozyskujących kapitał na giełdzie. Obecnie nie jest celem strategicznym IPO DS łączenie z innymi podmiotami. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu