pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-07-23 Kurs spolki od dluzszego czasu systematycznie spada?Chcialbym sie zapytac jaka moze byc tego przyczyna?A drugie pytanie dotyczy tych emisji akcji po 12 zl,czy palnujecie je wydac jeszcze w tym roku,chociaz ich czesc bo wiem ze calosc ma byc do 2014r.Dziekuje.
(brak odpowiedzi) 

2011-01-13 Szanowni Państwo, czy mogę poprosić o nieco więcej informacji nt. usług relacji inwestorskich które IPO świadczy. W czasie prezentacji na debiucie prezes C. Nowosad wspominał, że zajmujecie się tą działką, ale na stronie www nie ma nic na ten temat. Czy przygotowujecie spółki w zakresie RI np. do debiutu?
W naszej ofercie znajdują się również usługi w zakresie aktywnych działań o charakterze investor relations. Zakres tych usług został szczegółowo opisany w naszym Dokumencie Informacyjnym w części IV. Dane o Emitnecie w pkt. 12.2.5. "Wsparcie Relacji Inwestorskich" oraz na stronie internetowej w zakładce: "Oferta" w pkt. "Doradztwo" po kliknięciu na podstronę "Usługi Dodatkowe". Przygotowanie spółek do debiutu w zakresie IR, jest przez nas wykonywane w ramach kompleksowej współpracy ze spółkami debiutującymi na rynku regulowanym lub w alternatywnym systemie obrotu. 

2010-12-29 Czy nie macie Państwo w planach połączenia spółek Invista i IPO? aktualnie istnieją dość "silne" powiązania osobowe, a i przedmiot działalności jest w pełni komplementarny, o ile nawet nie minimalnie konkurencyjny wobec siebie. przesyłam pozdrowienia i życzę hossy na gpw :-)
IPO DS nie jest znaczącym akcjonariuszem w INVISTA SA, stad decyzja o ew. połączeniu nie jest w gestii Zarządu IPO DS. Firmy współpracują przy realizacji projektów, a ich usługi są do siebie komplementarne i pozwalają na pełną ofertę dla spółek pozyskujących kapitał na giełdzie. Obecnie nie jest celem strategicznym IPO DS łączenie z innymi podmiotami. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu