pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-03-20 1. Jaki był powód tak znaczącego opóźnienia wyników społki za 4 kwartał i tak późnego poinformowania o tym inwestorów? 2. Kiedy spółka planuje przedstawić swoje plany do wszystkich spółek w których ma znaczące udziały?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-22 Mam pytanie dotyczące zachowania kursu Państwa spółki. Jeszcze niedawno zainteresowanie zgłaszał Pan Krzysztof Moska. Wyniki były dobre a wygląda na to, że ktoś wychodzi ze spółki.
(brak odpowiedzi) 

2010-09-15 Co skłoniło Państwa do wyjścia z dużą stratą z inwestycji z VENO SA? Dlaczego zrezygnowali Państwo z tej spółki w swoim portfolio?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-02 Czy Spółka otrzymała już pieniądze za sprzedaż akcji Spółki Veno S.A. ? Pytanie jest szczególnie ważne, gdyż IZNS sprzedało akcje po kilkanaście groszy, których kurs obecnie wynosi 2grosze. Ciekaw jestem czy w tych okolicznościach nabywcy zapłacili kilkaset procent więcej niżby mogli zapłacić na Rynku?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Inwestorzy nie poznali się na żartach Elona Muska
Lutowy skok zabił indeks strachu
Zarządzający zaczęli obstawiać umocnienie jena
Rentowności obligacji zagrażają hossie na Wall Street
Dlaczego EBC będzie ograniczać zwyżki euro do dolara

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu