pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-03-20 1. Jaki był powód tak znaczącego opóźnienia wyników społki za 4 kwartał i tak późnego poinformowania o tym inwestorów? 2. Kiedy spółka planuje przedstawić swoje plany do wszystkich spółek w których ma znaczące udziały?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-22 Mam pytanie dotyczące zachowania kursu Państwa spółki. Jeszcze niedawno zainteresowanie zgłaszał Pan Krzysztof Moska. Wyniki były dobre a wygląda na to, że ktoś wychodzi ze spółki.
(brak odpowiedzi) 

2010-09-15 Co skłoniło Państwa do wyjścia z dużą stratą z inwestycji z VENO SA? Dlaczego zrezygnowali Państwo z tej spółki w swoim portfolio?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-02 Czy Spółka otrzymała już pieniądze za sprzedaż akcji Spółki Veno S.A. ? Pytanie jest szczególnie ważne, gdyż IZNS sprzedało akcje po kilkanaście groszy, których kurs obecnie wynosi 2grosze. Ciekaw jestem czy w tych okolicznościach nabywcy zapłacili kilkaset procent więcej niżby mogli zapłacić na Rynku?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu