pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-01-06 Witam Państwa. Jestem Państwa akcjonariuszem i niepokoi mnie brak jakichkolwiek informacji z zakresu działalności Państwa Firmy. Czy mógł bym dowiedzieć się z jakiego powodu jest taka cisza w informacjach przekazywanych do mediów. Zaznaczam, że znam prawo w tym zakresie i w przypadku utajnienia istotnych informacji będę zmuszony zgłosić tą sprawę do odpowiednich organów nadzoru na firmami GPW. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź
(brak odpowiedzi) 

2010-11-22 Podczas walnego zgromadzenia określiliście Państwo termin wezwania na wykup akcji jako 3 miesiące od dnia zamknięcia. Co uważacie Państwo za dzień zamknięcia i w związku z tym jaki może być ostateczny termin wezwania.
(brak odpowiedzi) 

2010-03-02 Jakiś czas temu zadałem prezesowi Piotrowskiemu pytanie jak w tzw. "restrukturyzacji " ma się sprzedaż internetowa Karenu w relacji do Komputronika. No i co na to rada nadzorcza ?
(brak odpowiedzi) 

2009-12-18 Spółka KAREN na koniec 3q miała w inwestycjach krótkoterminowych 32 mln PLN. W jakim celu utrzymywana jest w Karen taka nadpłynność?
(brak odpowiedzi) 

2009-12-11 Witam, W wywiadzie dla PAP w lutym 2008, prezes Komputronika Buczkowski zapewniał, że dzięki zmianie nazwy salonów KAREN na Komputronik sprzedaż wzrośnie dwukrotnie w ciągu następnych 2-3 kwartałów. Dziwne, ale sprzedaż od tego czasu w Karenie spada. Co się stało z pieniędzmi z emisji ?Czy oprócz finansowania Komputronika jest jakaś strategia rozwoju? Co na to prezes Buczkowski ?
(brak odpowiedzi) 

2009-12-10 Ponad pół roku temu obiecywano,że dzięki rebrandingowi spółka zwiększy przychody dwukrotnie.Tymczasem przychody coraz bardziej maleją. Jednocześnie Komputronik rozwija się w najlepsze. Czy nie dzieje się to kosztem Karenu?
(brak odpowiedzi) 

2009-12-10 Czy Komputronik działa na niekorzyść akcjonariuszy spółki Karen ? Przejął od Karen lokalizacje i inne cenne aktywa oraz gotówkę z emisji w postaci dziwnej pożyczki.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu