pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-01-06 Witam Państwa. Jestem Państwa akcjonariuszem i niepokoi mnie brak jakichkolwiek informacji z zakresu działalności Państwa Firmy. Czy mógł bym dowiedzieć się z jakiego powodu jest taka cisza w informacjach przekazywanych do mediów. Zaznaczam, że znam prawo w tym zakresie i w przypadku utajnienia istotnych informacji będę zmuszony zgłosić tą sprawę do odpowiednich organów nadzoru na firmami GPW. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź
(brak odpowiedzi) 

2010-11-22 Podczas walnego zgromadzenia określiliście Państwo termin wezwania na wykup akcji jako 3 miesiące od dnia zamknięcia. Co uważacie Państwo za dzień zamknięcia i w związku z tym jaki może być ostateczny termin wezwania.
(brak odpowiedzi) 

2010-03-02 Jakiś czas temu zadałem prezesowi Piotrowskiemu pytanie jak w tzw. "restrukturyzacji " ma się sprzedaż internetowa Karenu w relacji do Komputronika. No i co na to rada nadzorcza ?
(brak odpowiedzi) 

2009-12-18 Spółka KAREN na koniec 3q miała w inwestycjach krótkoterminowych 32 mln PLN. W jakim celu utrzymywana jest w Karen taka nadpłynność?
(brak odpowiedzi) 

2009-12-11 Witam, W wywiadzie dla PAP w lutym 2008, prezes Komputronika Buczkowski zapewniał, że dzięki zmianie nazwy salonów KAREN na Komputronik sprzedaż wzrośnie dwukrotnie w ciągu następnych 2-3 kwartałów. Dziwne, ale sprzedaż od tego czasu w Karenie spada. Co się stało z pieniędzmi z emisji ?Czy oprócz finansowania Komputronika jest jakaś strategia rozwoju? Co na to prezes Buczkowski ?
(brak odpowiedzi) 

2009-12-10 Ponad pół roku temu obiecywano,że dzięki rebrandingowi spółka zwiększy przychody dwukrotnie.Tymczasem przychody coraz bardziej maleją. Jednocześnie Komputronik rozwija się w najlepsze. Czy nie dzieje się to kosztem Karenu?
(brak odpowiedzi) 

2009-12-10 Czy Komputronik działa na niekorzyść akcjonariuszy spółki Karen ? Przejął od Karen lokalizacje i inne cenne aktywa oraz gotówkę z emisji w postaci dziwnej pożyczki.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu