pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-10-26 Czy spółka ma zamiar wypłacać dywidendę?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-19 Czy znana jest data notowania spółki na GPW? Interesuje mnie ta kwestia jako akcjonariusza.
(brak odpowiedzi) 

2010-10-06 Kiedy będą notowania spółki na gpw?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-29 Witam. Czy zmiany prawne dotyczące recyklingu szkła będą miały pozytywny wpływ na zyskowność spółki? Kiedy można się spodziewać zmian w polskim prawie? W wywiadzie przed nowa emisja Prezes zapewniał, ze zmiany są już przygotowane przez resort środowiska. Kiedy Krynicki planuje przejście na główny parkiet GPW?
(brak odpowiedzi) 

2010-02-09 Witam. Czy po wynikach za rok 2009 można spodziewać się poprawy w zakresie przychodowości i zyskowności Spółki? Czy nadal aktualne jest przejście Spółki na rynek główny GPW pod koniec II kwartału roku? Czy w Spółce aktualnie realizowane są jakieś projekty mające na celu umocnienie pozycji Spółki na rynku?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania
Bezpieczne aktywa inwestycją roku
Rekordowe pozycje pod dalszą przecenę ropy
Marazm na GPW utrzyma się przez lata
5 powodów, dla których dominacja Wall Street jest nie do utrzymania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu