pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-09-15 Dlaczego na stronie internetowej spółki widnieją nieaktualne dane dot. składu zarządu. Wycena spółki drastycznie spada a prezes nie wydaje żadnego komunikatu czy też wytłumaczenia co w spółce się dzieje. Co z prognozami z poprzedniego zapytania z miesiąca lutego?
(brak odpowiedzi) 

2011-02-16 Szanowni Państwo - pod koniec listopada, po fatalnym raporcie za IIIkw, padły z ust p. Prezes deklaracje, że wynik roku 2010 będzie lepszy niż 2009 . Tak się nie stało. Jak należy to rozumieć?
Witamy, były to szacunki związane z faktem, że w III kwartale Liberty ponosiło wydatki, których efektem miały być przychody osiągnięte w IV kwartale, w wysokości pozwalającej osiągnąć lepsze rezultaty niż to miało miejsce rok wcześniej. Szacunki te niestety się nie potwierdziły. Obecnie Spółka aktywnie uczestniczy w przetargach, a perspektywy na rok 2011 ocenia bardzo dobrze. Liberty Group wdrożyło strategię oferowania pakietów usług, która pozwoli na poprawę rentowności. Jesteśmy przekonani, że rok 2011 będzie dla Spółki rokiem obfitującym w wiele interesujących projektów. Aneta Antoniewicz, Liberty Group S.A.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu