pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-09-15 Dlaczego na stronie internetowej spółki widnieją nieaktualne dane dot. składu zarządu. Wycena spółki drastycznie spada a prezes nie wydaje żadnego komunikatu czy też wytłumaczenia co w spółce się dzieje. Co z prognozami z poprzedniego zapytania z miesiąca lutego?
(brak odpowiedzi) 

2011-02-16 Szanowni Państwo - pod koniec listopada, po fatalnym raporcie za IIIkw, padły z ust p. Prezes deklaracje, że wynik roku 2010 będzie lepszy niż 2009 . Tak się nie stało. Jak należy to rozumieć?
Witamy, były to szacunki związane z faktem, że w III kwartale Liberty ponosiło wydatki, których efektem miały być przychody osiągnięte w IV kwartale, w wysokości pozwalającej osiągnąć lepsze rezultaty niż to miało miejsce rok wcześniej. Szacunki te niestety się nie potwierdziły. Obecnie Spółka aktywnie uczestniczy w przetargach, a perspektywy na rok 2011 ocenia bardzo dobrze. Liberty Group wdrożyło strategię oferowania pakietów usług, która pozwoli na poprawę rentowności. Jesteśmy przekonani, że rok 2011 będzie dla Spółki rokiem obfitującym w wiele interesujących projektów. Aneta Antoniewicz, Liberty Group S.A.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu