pb.pl

Pytania dotyczące spółki LPP

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2018-07-23 "4,3 mld zł podatków zapłaconych w Polsce w ciągu siedmiu lat" - https://www.pb.pl/lpp-na-zawsze-bedzie-polskie-935581 Czy to rzeczywiście prawda? Ze skonsolidowanych raportów rocznych wynika, że podatek dochodowy zapłacony w latach 2011-2017 to w sumie 572 mln zł - daleko mniej od kwoty 4,3 mld zł (tyle łącznie nie wyniosły nawet zyski w tym okresie). Pozostałe obciążenia podatkowe (np. od nieruchomości) to był margines. Chodzi o VAT, który płacili klienci?
(brak odpowiedzi) 

2014-04-16 Jaki spółka ma plan B w związku z sytuacją w Rosji?
(brak odpowiedzi) 

2013-04-03 Gdzie mogę znaleźć informacje na temat wielkości zatrudnienia w latach 2009/10/11?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu