pb.pl

Pytania dotyczące spółki LPP

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2018-07-23 "4,3 mld zł podatków zapłaconych w Polsce w ciągu siedmiu lat" - https://www.pb.pl/lpp-na-zawsze-bedzie-polskie-935581 Czy to rzeczywiście prawda? Ze skonsolidowanych raportów rocznych wynika, że podatek dochodowy zapłacony w latach 2011-2017 to w sumie 572 mln zł - daleko mniej od kwoty 4,3 mld zł (tyle łącznie nie wyniosły nawet zyski w tym okresie). Pozostałe obciążenia podatkowe (np. od nieruchomości) to był margines. Chodzi o VAT, który płacili klienci?
(brak odpowiedzi) 

2014-04-16 Jaki spółka ma plan B w związku z sytuacją w Rosji?
(brak odpowiedzi) 

2013-04-03 Gdzie mogę znaleźć informacje na temat wielkości zatrudnienia w latach 2009/10/11?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu