pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2015-08-19 Jakie są na najbliższy kwartał prognozy dla LiveChat Software SA?
Szanowni Państwo, LiveChat Software w tej chwili nie publikuje prognozy finansowej. Zachęcamy do śledzenia raportów bieżących spółki - każdego miesiąca informujemy o aktualnej liczbie klientów, co jest ważnym wskaźnikiem dla osób interesujących się LiveChat Software i istotnym wyznacznikiem tempa rozwoju spółki. 

2015-06-22 Jakie są przewidywania dla spółki LiveChat Software na drugie półrocze?
Szanowni Państwo, w chwili obecnej LiveChat Software nie podaje prognoz finansowych. Każdego miesiąca publikujemy raport bieżący z aktualną liczbą klientów, która jest bardzo ważną informacją, która dotyczy rozwoju Spółki. Warto też zaznaczyć, że obecnie jesteśmy w I kwartale naszego roku finansowego, który rozpoczął się 1 kwietnia 2015 r. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu