pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2015-08-19 Jakie są na najbliższy kwartał prognozy dla LiveChat Software SA?
Szanowni Państwo, LiveChat Software w tej chwili nie publikuje prognozy finansowej. Zachęcamy do śledzenia raportów bieżących spółki - każdego miesiąca informujemy o aktualnej liczbie klientów, co jest ważnym wskaźnikiem dla osób interesujących się LiveChat Software i istotnym wyznacznikiem tempa rozwoju spółki. 

2015-06-22 Jakie są przewidywania dla spółki LiveChat Software na drugie półrocze?
Szanowni Państwo, w chwili obecnej LiveChat Software nie podaje prognoz finansowych. Każdego miesiąca publikujemy raport bieżący z aktualną liczbą klientów, która jest bardzo ważną informacją, która dotyczy rozwoju Spółki. Warto też zaznaczyć, że obecnie jesteśmy w I kwartale naszego roku finansowego, który rozpoczął się 1 kwietnia 2015 r. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu