pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2014-03-05 Aktualnie badania kliniczne wykonywane są jedynie dla zapalenie stawów, kiedy nastąpi rekrutacja pacjentów chorych na raka?
Na tym etapie nie jesteśmy w stanie udzielić szczegółowych informacji – prace badawcze przebiegają zgodnie z harmonogramem. Spółka na pewno będzie informować o wszystkich kluczowych wydarzeniach. 

2013-08-21 Na jakiej ilość pacjentów muszą zostać przeprowadzone badania, aby móc zarejestrować lek w Unii Europejskiej oraz w innych państwach?
Zgodnie z wytycznymi Europejskiej Agencji ds. Leków (EMA), badanie leku MabionCD20 zostanie przeprowadzone na grupie 600 pacjentów ze wskazaniem na RZS (reumatoidalne zapalenie stawów) oraz 140 pacjentów onkologicznych (chłoniak nieziarniczy). Badania kliniczne będą prowadzone w ośrodkach na terenie 9 krajów europejskich: Gruzji, Litwy, Polski, Rosji, Bośni, Serbii, Rumunii, Ukrainy oraz Chorwacji. Rejestracja wszystkich leków biotechnologicznych na obszarze Unii Europejskiej będzie dokonana przez Mabion, jako podmiot odpowiedzialny. Dla rejestracja odbywa się w procedurze centralnej na terenie wszystkich krajów unijnych. 

2013-05-22 W ilu krajach trwają aktualnie badania kliniczne CD20? Czy został już podany lek pacjentom (jeśli tak to ilu)?
Proces rekrutacji pacjentów oraz pierwsze podania leku MabionCD20 oraz leku referencyjnego MabThera przebiegają pomyślnie oraz zgodnie z założonym harmonogramem. Farmaceutyk podawany był kilkudziesięciu chorym w polskich, litewskich i gruzińskich ośrodkach klinicznych przez dwa tygodnie, po czym przez sześć miesięcy prowadzona będzie obserwacja każdego pacjenta.  

2012-08-20 Kiedy spółka planuje wejść na rynek główny?
Szanowni Państwo Wszelkie działania Mabionu - zarówno w obszarze rynku kapitałowego, jak i pracy nad lekami - przebiegają zgodnie z założeniami Spółki. Obecnie spółka jest w trakcie przygotowań do przeniesienia na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych. Będziemy na bieżąco przekazywać dalsze dane w tej sprawie, zgodnie z obowiązkami informacyjnymi. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu