pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2013-11-01 Jakie działania prowadzi spółka, aby odwieszono handel akcjami i nie usunięto jej z NC?
(brak odpowiedzi) 

2013-03-07 Dlaczego pomimo Panstwa zapewnien,ze sa w tej sprawie prowadzonedzialniajuz niemal dwa lata czekamy na dopuszczenie do obrotu akcji nowej emisji sprzedawanej w ramach PP.Czy sa jakies postepy w tej kwestii? Czy znany jest termin dopuszczenia tych akcji do obrotu,ktore wciaz figuruja na rachunkach inwestorow z wartoscia zerowa jako PNE Mobile Parners
(brak odpowiedzi) 

2012-11-25 Kiedy inwestorzy doczekają się dopuszczenia do obrotu sprzedawanych po 10 gr (emisja z PP) NE akcji Mobile Partner? Był komunikat o zarejestrowaniu emisji przez sąd już niemal rok temu, a sama emisja została przeprowadzona już ok. 1,5 roku temu. Dlaczego nie dopuszcza się chociaż PDA do obrotu. Proszę o podjecie działań w celu umożliwienia obrotu tymi akcjami. Przyznam, że od czasu słynnego kazusu Fonu z taką sytuacja spotykam się pierwszy raz.
Spółka IQ Partners S.A. prowadzi obecnie dialog z Giełdą Papierów Wartościowych w tej sprawie. Zależy nam na jak najszybszym wprowadzeniu akcji Mobile Partner do obrotu. Dochowujemy wszelkiej staranności w wypełnianiu obowiązków formalnych i odpowiadamy na pytania płynące z GPW. Liczymy, że w najbliższym czasie akcje zostaną dopuszczone do obrotu. - poinformujemy Państwa o tym fakcie w stosownym komunikacie. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu