pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2013-11-01 Jakie działania prowadzi spółka, aby odwieszono handel akcjami i nie usunięto jej z NC?
(brak odpowiedzi) 

2013-03-07 Dlaczego pomimo Panstwa zapewnien,ze sa w tej sprawie prowadzonedzialniajuz niemal dwa lata czekamy na dopuszczenie do obrotu akcji nowej emisji sprzedawanej w ramach PP.Czy sa jakies postepy w tej kwestii? Czy znany jest termin dopuszczenia tych akcji do obrotu,ktore wciaz figuruja na rachunkach inwestorow z wartoscia zerowa jako PNE Mobile Parners
(brak odpowiedzi) 

2012-11-25 Kiedy inwestorzy doczekają się dopuszczenia do obrotu sprzedawanych po 10 gr (emisja z PP) NE akcji Mobile Partner? Był komunikat o zarejestrowaniu emisji przez sąd już niemal rok temu, a sama emisja została przeprowadzona już ok. 1,5 roku temu. Dlaczego nie dopuszcza się chociaż PDA do obrotu. Proszę o podjecie działań w celu umożliwienia obrotu tymi akcjami. Przyznam, że od czasu słynnego kazusu Fonu z taką sytuacja spotykam się pierwszy raz.
Spółka IQ Partners S.A. prowadzi obecnie dialog z Giełdą Papierów Wartościowych w tej sprawie. Zależy nam na jak najszybszym wprowadzeniu akcji Mobile Partner do obrotu. Dochowujemy wszelkiej staranności w wypełnianiu obowiązków formalnych i odpowiadamy na pytania płynące z GPW. Liczymy, że w najbliższym czasie akcje zostaną dopuszczone do obrotu. - poinformujemy Państwa o tym fakcie w stosownym komunikacie. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu