pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2014-05-19 Czytałem artykuł, w którym jest informacja o splicie akcji CUBE.ITG, a może autor artykułu się pomylił i zamierzacie scalić akcje?
(brak odpowiedzi) 

2014-03-11 W czym tkwi problem z tak długo obiecywanym przeniesieniem na główny parkiet GPW ?
(brak odpowiedzi) 

2013-04-12 Jakie są kolejne plany spółki po przeniesieniu z NEWCONNECT na GPW?
(brak odpowiedzi) 

2013-04-11 Jak kształtuje się obecnie akcjonariat spółki? Inwestorzy nie wiedzą czy dane podawane w serwisach ekonomicznych są aktualne. W różnych serwisach są sprzeczne dane.
Witam, zapraszam na stronę www.cubeitg.pl, gdzie w zakładce relacje inwestorskie znajduje się aktualny akcjonariat. W wyniku zmian kapitałowych nasz akcjonariat ulegał zmianie, stąd pewnie niektóre serwisy internetowe nie aktualizowały swoich danych 

2010-01-28 Czy spółka przewiduje zdobycie nowych kontraktów na projekty automatyki wydobycia gazu ziemnego w związku z odkryciem nowych złóż w Polsce?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu