pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2014-05-19 Czytałem artykuł, w którym jest informacja o splicie akcji CUBE.ITG, a może autor artykułu się pomylił i zamierzacie scalić akcje?
(brak odpowiedzi) 

2014-03-11 W czym tkwi problem z tak długo obiecywanym przeniesieniem na główny parkiet GPW ?
(brak odpowiedzi) 

2013-04-12 Jakie są kolejne plany spółki po przeniesieniu z NEWCONNECT na GPW?
(brak odpowiedzi) 

2013-04-11 Jak kształtuje się obecnie akcjonariat spółki? Inwestorzy nie wiedzą czy dane podawane w serwisach ekonomicznych są aktualne. W różnych serwisach są sprzeczne dane.
Witam, zapraszam na stronę www.cubeitg.pl, gdzie w zakładce relacje inwestorskie znajduje się aktualny akcjonariat. W wyniku zmian kapitałowych nasz akcjonariat ulegał zmianie, stąd pewnie niektóre serwisy internetowe nie aktualizowały swoich danych 

2010-01-28 Czy spółka przewiduje zdobycie nowych kontraktów na projekty automatyki wydobycia gazu ziemnego w związku z odkryciem nowych złóż w Polsce?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu