pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2018-07-21 Czy kolejna w historii firmy nieudolna próba skupu jest żartem z inwestorów? A wystarczy przecież określić górny pułap na 5 zł. i można skupić w przedziale 1-5 ze średnią ceną 3 zł.
(brak odpowiedzi) 

2013-12-27 Czy spółka nadal rozważa wejście na rynek główny? Jakiś czas temu krążyła taka informacja.
(brak odpowiedzi) 

2011-07-27 Na jakim etapie jest realizacja kortów tenisowych ?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-29 Czy po słabym II kw. spółka przewiduje poprawę przychodów i zysku netto ?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-10 Czy zamierzacie zlozyc wniosek w sprawie wejscia na gielde w tym roku, czy wogole Panstwu na tym nie zalezy?Jak narazie, sadzac po braku jakielkolwiek polityki relacji inwestorskich, wszystko wskazuje na to, iz nici beda z wejscia na rynek. A i zatem perspektywy dokapitalizowania spolki oddala sie i to bardzo.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu