pb.pl

Pytania dotyczące spółki MOSTALEXP

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2017-09-05 Witam. Jestem posiadaczem znacznej ilosci akcji Waszej spolki. Prosze powiedziec mi czy akcje beda kiedykolwiek jeszcze notowane na GPW , czy tez nalezy liczyc sie z ich strata. Pozdrawiam. Dariusz Pyziak.
(brak odpowiedzi) 

2014-02-14 Czy MSX realizuje obecnie jakieś podpisane umowy, czy jednak wszystkie działania są zwrócone na nową sferę wydobywczą?
(brak odpowiedzi) 

2013-12-04 Czy złożenie wniosku o upadłość spółki pomoże komornikowi sądowemu/mającego wyrok Sądu zaspokoić wierzyciela Damar s.c?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-02 Dlaczego Prezes spółki zachowuje sie w sposób nieodpowiedzialny. Na łamach pulsu biznesu ogłasza, że czuje się na siłach oddać spółkę następcy, a za chwilę kandyduje na następna kadencję. Czy spólka ma jakieś problemy na wschodzie z kontraktami w związku ze zmianami w zarządzach wielu spółek budowlanych, które można by rzec z politycznego punktu widzenia zostały personalnie wymienione. Dlaczego spólka nie ogłasza lub tez na łamach prasy nie wypowiada sie na temat stanu zaawansowania kontraktów. Zawieranie umów bez pokrycia nie przenosi się na wzrost zainteresowania spółką, nie mówiac już o inwestorze który miał się pojawić.
(brak odpowiedzi) 

2009-05-04 Co sie dzieje ze spółą zależną TARBUD SA, dlaczego rewident ma odmienne zdanie?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu