pb.pl

Pytania dotyczące spółki MOSTALWAR

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-06-29 Kiedy spółka rozpocznie budowę kompleksu biurowego przy ul.Konstruktorskiej ?
Przypominam, że właścicielem nieruchomości gruntowej jest Acciona Nieruchomości Sp. z o.o. - nasza siostrzana spółka deweloperska. Jak tylko ostatecznie zdecyduje o realizacji inwestycji, Mostostal Warszawa będzie aktywnie uczestniczył w tym procesie. 

2010-05-11 Czy jest decyzja o wypłacie dywidendy?
Decyzję w tej sprawie podejmie Walne Zgromadzenie w dniu 27/05/2010. Wniosek Zarządu pozytywnie zaopiniowany przez Radę Nadzorczą obejmuje podział zysku w taki sposób, że jego część zostanie przeznaczona na dywidendę: 1,40 PLN/akcję. 

2010-04-14 Czy spółka planuje w tym roku wypłatę dywidendy dla akcjonariuszy?
Rada Nadzorcza w dniu 27/04/2010 pozytywnie zaopiniowała wniosek Zarządu w sprawie podziału zysku, którego część zostanie przeznaczona na dywidendę: 1,40 PLN/akcję. 

2010-02-08 Szanowni Panstwo, Uprzejmie prosze o podanie nastepujacych danych finansowych na dzien 30 wrzesnia 2009: - zobowiazania krotko i dlugoterminowe z tytulu kredytow i pozyczek, z tytulu emisji dluznych papierow wartosciowych, z tytulu innych zobowiazan finansowych - krotko i dlugoterminowe inwestycje finansowe Z gory dziekuje.
Tego rodzaju informacje nie są publikowane w raportach kwartalnych. Odsyłam do not wyjaśniających pozycje bilansowe opublikowanych wraz z rocznym finansowym sprawozdaniem spółki za rok 2009. Sprawozdanie znajduje się na stronie interetowej Mostostalu Warszawa: www.mostostal.waw.pl 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu