pb.pl

Pytania dotyczące spółki MOSTALWAR

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-06-29 Kiedy spółka rozpocznie budowę kompleksu biurowego przy ul.Konstruktorskiej ?
Przypominam, że właścicielem nieruchomości gruntowej jest Acciona Nieruchomości Sp. z o.o. - nasza siostrzana spółka deweloperska. Jak tylko ostatecznie zdecyduje o realizacji inwestycji, Mostostal Warszawa będzie aktywnie uczestniczył w tym procesie. 

2010-05-11 Czy jest decyzja o wypłacie dywidendy?
Decyzję w tej sprawie podejmie Walne Zgromadzenie w dniu 27/05/2010. Wniosek Zarządu pozytywnie zaopiniowany przez Radę Nadzorczą obejmuje podział zysku w taki sposób, że jego część zostanie przeznaczona na dywidendę: 1,40 PLN/akcję. 

2010-04-14 Czy spółka planuje w tym roku wypłatę dywidendy dla akcjonariuszy?
Rada Nadzorcza w dniu 27/04/2010 pozytywnie zaopiniowała wniosek Zarządu w sprawie podziału zysku, którego część zostanie przeznaczona na dywidendę: 1,40 PLN/akcję. 

2010-02-08 Szanowni Panstwo, Uprzejmie prosze o podanie nastepujacych danych finansowych na dzien 30 wrzesnia 2009: - zobowiazania krotko i dlugoterminowe z tytulu kredytow i pozyczek, z tytulu emisji dluznych papierow wartosciowych, z tytulu innych zobowiazan finansowych - krotko i dlugoterminowe inwestycje finansowe Z gory dziekuje.
Tego rodzaju informacje nie są publikowane w raportach kwartalnych. Odsyłam do not wyjaśniających pozycje bilansowe opublikowanych wraz z rocznym finansowym sprawozdaniem spółki za rok 2009. Sprawozdanie znajduje się na stronie interetowej Mostostalu Warszawa: www.mostostal.waw.pl 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu