pb.pl

Pytania dotyczące spółki MIESZKO

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2013-06-06 Czy spólka ma w planach wypłacanie dywidendy?
(brak odpowiedzi) 

2011-05-26 Czy Spólka ma w planach wypłacenie akcjonariuszom dywidendy?
(brak odpowiedzi) 

2010-12-06 Chciałbym się dowiedzieć czy i kiedy zostaną ujawnione parametry finansowe spółki Vilniaus Pergale?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-15 Czy Mieszko wzorem np. Wawel będzie się starać zaistnieć na półkach Biedronki, Lidla itp.? Czy Mieszko ma zamiar szerzej wejść w segment tzw. "prywatnych marek"?
(brak odpowiedzi) 

2009-06-28 W 1997 roku Racibórz dotknęła powódź stulecia. Obecnie istnieje zagrożenie powodziowe na południu kraju. W jakim stopniu spólka odczuła skutki powodzi w 1997 roku? Czy zakłady w Raciborzu znajdują sie na terenie zagrożonym? Jeśli tak, to czy i w jakim stopniu sa przygotowane na tę ewentualnosc?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu