pb.pl

Pytania dotyczące spółki MIESZKO

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2013-06-06 Czy spólka ma w planach wypłacanie dywidendy?
(brak odpowiedzi) 

2011-05-26 Czy Spólka ma w planach wypłacenie akcjonariuszom dywidendy?
(brak odpowiedzi) 

2010-12-06 Chciałbym się dowiedzieć czy i kiedy zostaną ujawnione parametry finansowe spółki Vilniaus Pergale?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-15 Czy Mieszko wzorem np. Wawel będzie się starać zaistnieć na półkach Biedronki, Lidla itp.? Czy Mieszko ma zamiar szerzej wejść w segment tzw. "prywatnych marek"?
(brak odpowiedzi) 

2009-06-28 W 1997 roku Racibórz dotknęła powódź stulecia. Obecnie istnieje zagrożenie powodziowe na południu kraju. W jakim stopniu spólka odczuła skutki powodzi w 1997 roku? Czy zakłady w Raciborzu znajdują sie na terenie zagrożonym? Jeśli tak, to czy i w jakim stopniu sa przygotowane na tę ewentualnosc?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu