pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-07-18 Panie Prezesie dlaczego akcje objęte przez akcjonariusza Piotra Krawczyka, zobowiązania pana Krawczyka przeszły na podmioty które finalnie stały się właścicielami akcji uprzednio posiadanych przez niego, czyli Platinum New Technology S.A. w organizacji, Platinum WEB Capital S.A. w organizacji Platinum oraz Capital Private Equity Funds S.A. w organizacji. Otrzymane akcje po 0.10 gr Pan Krawczyk rozbił je na trzy podmioty by zejść poniżej 5%, nie informując nas później o sprzedaży akcji, to nie fer do tych co obejmowali akcje po 0.95gr.teraz widać że lock-up na 180 dni był za krótki i kurs od debiutu zmierza na 0.10 gr, czy coś złego się dzieje w spółce, dlaczego nie ma do dzisiaj strony internetowego sklepu z opakowaniami "tanie torby"?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu