pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-07-18 Panie Prezesie dlaczego akcje objęte przez akcjonariusza Piotra Krawczyka, zobowiązania pana Krawczyka przeszły na podmioty które finalnie stały się właścicielami akcji uprzednio posiadanych przez niego, czyli Platinum New Technology S.A. w organizacji, Platinum WEB Capital S.A. w organizacji Platinum oraz Capital Private Equity Funds S.A. w organizacji. Otrzymane akcje po 0.10 gr Pan Krawczyk rozbił je na trzy podmioty by zejść poniżej 5%, nie informując nas później o sprzedaży akcji, to nie fer do tych co obejmowali akcje po 0.95gr.teraz widać że lock-up na 180 dni był za krótki i kurs od debiutu zmierza na 0.10 gr, czy coś złego się dzieje w spółce, dlaczego nie ma do dzisiaj strony internetowego sklepu z opakowaniami "tanie torby"?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu