pb.pl

Pytania dotyczące spółki NETIA

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-07-21 Kiedy i jaka dywidenda w Netii?
(brak odpowiedzi) 

2011-04-27 Spółka niedawno podpisała umowę z e-kiosk na dostawę prasy cyfrowej do internetowego sklepu Netii? Dlaczego nadal umowa nie jest wdrożona? Jakich przychodów i zysków spodziewacie się po tej umowie?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-06 Jaka jest szansa (w przybliżeniu, procentowo) na to, że obecna, wysoka marża zysku operacyjnego zostanie w 2011 roku utrzymana?
Marża zysku operacyjnego skorygowana o pozycje jednorazowe wyniosła w 2010 roku 3.7%. W prognozie na 2011 rok, opublikowanej przez Netię w dniu 22 lutego 2011 r., założona jest skorygowana marża zysku operacyjnego na poziomie 4.3%, czyli wyższym o 0.6 punktu procentowego niż wynik za rok ubiegły. Należy pamiętać, że zysk operacyjny za 2010 roku względniał pozycje jednorazowe, wynoszące netto 226.9 mln PLN zysku. Z kolei w 2009 roku pozycje jednorazowe wyniosły 8,9 mln PLN zysku. Z tego względu właściwszym wskaźnikiem do porównywania danych finansowych pomiędzy okresami jest skorygowany wskaźnik zysku operacyjnego, o którym mowa powyżej.  

2009-12-14 Jakie będą wyniki za 4 kwartał ?
Wyniki Grupy Netia za 2010 rok zostały opublikowane 22 lutego 2011 roku. 

2009-06-14 Czy po fiasku przejęcia firmy "Netia" przez firmę "MNI" - może zdażyć się sytuacja odwrotna, to znaczy Netia przejmie MNI wraz z nowymi spółkami które przejmuje MNI (Hyperion, PPWK)?
Zadnego scenariusza nie mozna wykluczyc, jednakze na chwile obecna spolka Netia SA nie podaje do wiadomosci publicznej planow przejec i akwizycji poszczegolnych podmiotow w sektorze TMT na rynku krajowym. 

2009-06-04 Czy spółka ma zamiar wejść w usługi telewizyjne?
Netia prowadzi obecnie zaawansowane prace nad rozszerzeniem oferty o usługi telewizji cyfrowej (IPTV), które są prowadzone we współpracy z ITI Neovision, powszechnie znaną jako telewizja nowej generacji n. Plany wdrożenia IPTV obejmują pełną ofertę programową telewizji nowej generacji n, w tym kanały nadawane w pełnej rozdzielczości HD, jak również nowe usługi i funkcjonalności oferowane dzięki integracji TV z usługami internetowymi. Współpraca pomiędzy Netią a telewizją n ma na celu podział kosztów i ryzyka związanego z inwestycją w usługi IPTV, dając Netii dostęp do najwyższej jakości kontentu i dodatkowego kanału sprzedaży, a telewizji n dostęp do klientów, którzy nie zdecydowaliby się na zakup usług telewizyjnych w technologii satelitarnej. Netia i telewizja n finalizują obecnie umowę handlową oraz wstępny zakres usługi. Komercyjny start usług jest zaplanowany na jesień bieżącego roku. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu