pb.pl

Pytania dotyczące spółki NETIA

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-07-21 Kiedy i jaka dywidenda w Netii?
(brak odpowiedzi) 

2011-04-27 Spółka niedawno podpisała umowę z e-kiosk na dostawę prasy cyfrowej do internetowego sklepu Netii? Dlaczego nadal umowa nie jest wdrożona? Jakich przychodów i zysków spodziewacie się po tej umowie?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-06 Jaka jest szansa (w przybliżeniu, procentowo) na to, że obecna, wysoka marża zysku operacyjnego zostanie w 2011 roku utrzymana?
Marża zysku operacyjnego skorygowana o pozycje jednorazowe wyniosła w 2010 roku 3.7%. W prognozie na 2011 rok, opublikowanej przez Netię w dniu 22 lutego 2011 r., założona jest skorygowana marża zysku operacyjnego na poziomie 4.3%, czyli wyższym o 0.6 punktu procentowego niż wynik za rok ubiegły. Należy pamiętać, że zysk operacyjny za 2010 roku względniał pozycje jednorazowe, wynoszące netto 226.9 mln PLN zysku. Z kolei w 2009 roku pozycje jednorazowe wyniosły 8,9 mln PLN zysku. Z tego względu właściwszym wskaźnikiem do porównywania danych finansowych pomiędzy okresami jest skorygowany wskaźnik zysku operacyjnego, o którym mowa powyżej.  

2009-12-14 Jakie będą wyniki za 4 kwartał ?
Wyniki Grupy Netia za 2010 rok zostały opublikowane 22 lutego 2011 roku. 

2009-06-14 Czy po fiasku przejęcia firmy "Netia" przez firmę "MNI" - może zdażyć się sytuacja odwrotna, to znaczy Netia przejmie MNI wraz z nowymi spółkami które przejmuje MNI (Hyperion, PPWK)?
Zadnego scenariusza nie mozna wykluczyc, jednakze na chwile obecna spolka Netia SA nie podaje do wiadomosci publicznej planow przejec i akwizycji poszczegolnych podmiotow w sektorze TMT na rynku krajowym. 

2009-06-04 Czy spółka ma zamiar wejść w usługi telewizyjne?
Netia prowadzi obecnie zaawansowane prace nad rozszerzeniem oferty o usługi telewizji cyfrowej (IPTV), które są prowadzone we współpracy z ITI Neovision, powszechnie znaną jako telewizja nowej generacji n. Plany wdrożenia IPTV obejmują pełną ofertę programową telewizji nowej generacji n, w tym kanały nadawane w pełnej rozdzielczości HD, jak również nowe usługi i funkcjonalności oferowane dzięki integracji TV z usługami internetowymi. Współpraca pomiędzy Netią a telewizją n ma na celu podział kosztów i ryzyka związanego z inwestycją w usługi IPTV, dając Netii dostęp do najwyższej jakości kontentu i dodatkowego kanału sprzedaży, a telewizji n dostęp do klientów, którzy nie zdecydowaliby się na zakup usług telewizyjnych w technologii satelitarnej. Netia i telewizja n finalizują obecnie umowę handlową oraz wstępny zakres usługi. Komercyjny start usług jest zaplanowany na jesień bieżącego roku. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu