pb.pl

Pytania dotyczące spółki 02NFI

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-07-28 Dlaczego akcje tak nagle tyle się przewartościowały i nie mogą się odbić?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-13 Gdzie mogę się dowiedzieć o kwalifikacjach i doświadczeniu osób kierujących tą spółką (bez żadnej negatywnej konotacji). Wysłałem kilka tygodni temu mail w tej sprawie, ale nie doczekałem się odpowiedzi.
(brak odpowiedzi) 

2009-11-27 W dniu 4 czerwca NFI Krezus stal sie jedynym wlascicielem 100% udzialow w eCoffee sp. z.o.o Czy po takim posunieciu fundusz ma zamiar rozpoczac planowany w latach ubieglych rozwoj sieci barow?Czy planujecie jako masterbiorca licencji rozwoj franszczyzny?
(brak odpowiedzi) 

2009-10-09 DZIS PRZECZYTAŁEM ZE STARBUCKS OTWIRA NOWA KAWIARNIE W WARSZAWIE JUZ MA WE WROCŁAWIU CZY KREZUS NIE ROZWAZYŁ BY SPRZEDARZY SWOICH PUNKTÓW STARBUKSOWI
(brak odpowiedzi) 

2009-09-04 Dlaczego Krezus sprzedał swoje własne akcje tak nisko, skoro można było sprzedać je w granicach 1.9-2.pln kilka dni wcześniej?
Do dnia 31.08.2009 Spółkę obowiązywał okres zamknięty, w którym nie można handlować akcjami.Po publikacji wyników Zarząd zdecydował o sprzedaży akcji własnych przewidując korektę na GPW. 

2009-07-24 Czy Krezus, jako fundusz inwestycyjny, powinien kupować na giełdzie akcje dobrych spółek a potem z zyskiem je sprzedawać? Dlaczego tego nie robi? Co się dzieje z ecoffee, która miała się tak dynamicznie rozwijać, a stoi w miejscu?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu