pb.pl

Pytania dotyczące spółki 02NFI

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-07-28 Dlaczego akcje tak nagle tyle się przewartościowały i nie mogą się odbić?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-13 Gdzie mogę się dowiedzieć o kwalifikacjach i doświadczeniu osób kierujących tą spółką (bez żadnej negatywnej konotacji). Wysłałem kilka tygodni temu mail w tej sprawie, ale nie doczekałem się odpowiedzi.
(brak odpowiedzi) 

2009-11-27 W dniu 4 czerwca NFI Krezus stal sie jedynym wlascicielem 100% udzialow w eCoffee sp. z.o.o Czy po takim posunieciu fundusz ma zamiar rozpoczac planowany w latach ubieglych rozwoj sieci barow?Czy planujecie jako masterbiorca licencji rozwoj franszczyzny?
(brak odpowiedzi) 

2009-10-09 DZIS PRZECZYTAŁEM ZE STARBUCKS OTWIRA NOWA KAWIARNIE W WARSZAWIE JUZ MA WE WROCŁAWIU CZY KREZUS NIE ROZWAZYŁ BY SPRZEDARZY SWOICH PUNKTÓW STARBUKSOWI
(brak odpowiedzi) 

2009-09-04 Dlaczego Krezus sprzedał swoje własne akcje tak nisko, skoro można było sprzedać je w granicach 1.9-2.pln kilka dni wcześniej?
Do dnia 31.08.2009 Spółkę obowiązywał okres zamknięty, w którym nie można handlować akcjami.Po publikacji wyników Zarząd zdecydował o sprzedaży akcji własnych przewidując korektę na GPW. 

2009-07-24 Czy Krezus, jako fundusz inwestycyjny, powinien kupować na giełdzie akcje dobrych spółek a potem z zyskiem je sprzedawać? Dlaczego tego nie robi? Co się dzieje z ecoffee, która miała się tak dynamicznie rozwijać, a stoi w miejscu?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu