pb.pl

Pytania dotyczące spółki 05VICT

      0/3   następne

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-10-07 Czy i kiedy została zawarta umowa przzenosząca na Państwa akcje RESBUD S.A.? Umowa ta miała być zawarta w ciągu jednego dnia roboczego od dnia otrzymania przez MILA 2 postanowienia sądu o zarejestrowaniu uchwały Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników z dnia 23 sierpnia 2011 roku w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego o kwotę 7 414 750,00 złotych. Zgodnie z raportem bieżącym MILA 2 poinformowała was o fakcie rejestracji podwyższenia już w dniu 27 września 2011 roku. Jak dotąd milczycie w Państwo w tej sprawie
(brak odpowiedzi) 

2010-12-10 Czy będą Państwo budować grupę wokół Enapu? Ostatnio ukazały się informacje o przejęciach przez Enap, a Wy macie w styczniu objąć nową emisję tej spółki.
(brak odpowiedzi) 

2010-08-27 Jaką ilość akcji Mirbudu fundusz posiada aktualnie??
(brak odpowiedzi) 

2010-05-28 Moje pytanie dotyczy inwestycji w Enap -jaki jest cel ten inwestycji i na jaki okres (zwłaszcza, że będzie to tylko mała część kapitału w Energoaparaturze)?
(brak odpowiedzi) 

2010-05-04 Ile fundusz zarobił na transakcjach akcjami Mirbudu?
(brak odpowiedzi) 

2010-05-01 Czy fundusz zamierza opublikować prognozy zysku na rok 2010 ?
(brak odpowiedzi) 

2010-05-01 Bardzo bym prosił o komentarz do transakcji akcjami netii i Mirbudu, o co się tu rozchodzi?,Fundusz RP kupił Nietie po 2,50 sprzedał po 2,50, kupił akcje Mirbudu po 2,80 sprzedał po 2,80, to jest działalność inwestycyjna Holdingu która ma przynosić zysk?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-30 Czy spółka posiada w dalszym ciągu w swoim portfelu akcje Mirbudu i Gino Rossi?
(brak odpowiedzi) 

2010-03-29 Kiedy spolka osiagnie jakies standardy komunikacji z akcjonariuszami? Panowie bierzecie sie za biznes, a pojecia nie macie co to znaczy obowiazek informacyjny z dokonanych tranzakcji? Dlaczego firma ma ponosic koszty nieudolnego zarzadu ? I teraz sprawa najwazniejsza, na jakiej podstawie i kto decydowal o emisji dla pana K. Moski, bo mi sie wydaje ze akcje sqa sprzedawane za bezcen by splacic firme Mirbud, kwota i termin idealnie pasuja. Wniosek prosty, firma bez srodkow na istnienie i na dodatek smieciowe emisje dla wybranych?
(brak odpowiedzi) 

2010-03-26 W raporcie spolka pisze : W dniu 9 lipca 2009 roku Rubicon Partners NFI S.A. udzielił pożyczki krótkoterminowej Rubicon Partners Dom Maklerski S.A. w kwocie 2 000 tys. zł. Oprocentowanie pożyczki wynosi 10% w skali roku. Pożyczkobiorca zobowiązał się do zwrotu pożyczki w terminie do 31 lipca 2010 r. Odsetki naliczone na dzień 31 grudnia 2009 r wynoszą 96 tys. zł. a nastepnie podaje : W 2009 r. Fundusz nie udzielały żadnych zaliczek, kredytów, pożyczek i gwarancji członkom Zarządu Funduszu i członkom Rady Nadzorczej Funduszu. Pytanie do prezesa pana Golca w Rubiconie Partners zasiada was pieciu z czego trzech jest obecenie powiazanych z Rubiconem NFI.Czy w/w pozyczka ze wzgledy na fakt ze za moment spolka RP laduje w victorii nie jest zbyt oczywistym przejawem nonszalancji wobec mniejszosciwych akcjonariuszy ,zeby sobie samemu pozyczac pieniadze ze spolki gieldowej a nastepnie proponowac zakup "swojej spolki "na zasadach blizej nieokreslonych. Czy nie uprosciloby sprawy udostepnienie dokumentów na jakiej zasadzie biegly zrobil wycene Rubicona Partenrs.Prawi Pan na lamach prasy i telewizji ze chcecie osiagnac swiatowe standardy zarzadzania a na starcie lamiecie podstawowe wartosci.
(brak odpowiedzi) 

2010-03-17 Dlaczego spolka nie odpowiada na zadane pytania od akcjonariuszy ? Kiedy zamierzaja panstwo rozpoczac wprowadzanie firm na gielde, bo taki byl zamysl glownych akcjonariuszy. Mija pol roku i cisza w temacie, czy zarzad w ogole cos robi by wartosc firmy rosla ?
(brak odpowiedzi) 

2010-03-09 Czy spółka w dalszym ciągu posiada akcje Gino Rossi ??
(brak odpowiedzi) 

2010-02-09 Czy spółka planuje wypłacić dywidende z zysku osiągnietego w roku 2009?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-29 Po co spółka kupuje akcje spólki Mirbud po 2,8 a nastepnie sprzedaje po 2,8 w transakcjach pakietowych? Gdzie jest zarobek na transakcji?
(brak odpowiedzi) 

2009-11-03 W ciągu ostatniego roku notowania spółki systematycznie spadają. Czy zarząd jest w stanie skomentować te wyniki w związku z prowadzoną działalnością? Czy na pewno powstanie holdingu było dobrym posunieciem i w jakim czasie możemy się spodziewać efektu synergii z przejętych spólek. Dlaczego spółka prowadzi tak mało przejrzysty PR??? Czy zarzad ma wiedzę do kogo należy 05 NFI w tej chwili, kto ma decydujacy głos, kto kryje sie pod cypryjska spółką?
(brak odpowiedzi) 

2009-09-13 Proszę podać jaki jest cel emisji akcji serji D, na co ma być przeznaczony kapitał pozyskany z NE?
(brak odpowiedzi) 

2009-09-10 Proszę podać, kto objął nowe akcje serji D? Oraz kiedy wkońcu poznamy wyceny firm które mają wejść do holdingu?
(brak odpowiedzi) 

2009-09-09 Co zarządzający funduszem sądzą o wejściu nowego akcjonariusza? Czy nie obawiają się wrogiego przejęcia ?
(brak odpowiedzi) 

2009-08-20 Proszę o wyjaśnienie do kogo trafiły pakiety sprzedane przez:Buskot Trading Limited,Forestmeadows Trading & Investments Limited? Nadmieniam, że transakcje nie miały miejsca podczas notowań.
(brak odpowiedzi) 

2009-08-20 Do końca lipca miała być znana wycena spółek wychodzących do holdingu. Do dzisiaj nic na ten temat nie wiadomo. Kiedy mamy się spodziewać jakiejś informacji?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-25 Dlaczego spółka nie korzysta z aktywów finansowych, tylko powieksza liczbę akcji w obrocie. Czemu ma służyć zamrożenie gotówki na koncie, a czemu wprowadzanie warrantów? Dlaczego fundusz nie przeprowadził wcześniej wycen w spółkach które zamierza kupić, jest to dość mało spotykane żeby okreslać kwotę do jakiej się chce kupić dany towar bez wiedzy o jego wartości faktycznej.
(brak odpowiedzi) 

2009-06-22 Czy do Holdingu mają dołączyć kolejne spółki czy na tym koniec??
(brak odpowiedzi) 

2009-06-21 W jakim celu emitowane sa warranty subskrypcyjne, a nie bezposrednio akcje. Czy emisja warrantow nie jest formą obejścia przepisow dotyczacych sporzadzenia prospketu emisyjnego i ma na celu jedynie wporwadzenie bez nadzoru KNF akcji przyznanych za aktywa nie odpowiadajace wartosci wydanych w zamina akcji? Czy KNF nie powinien wydac ostrzezenia dla drobnych inwestorow o nadmiernym ryzyku dot akcji NFI VICTORIA, a GPW nie powinna wstrzymac obrotu do momentu przekazania informacji dot. wycen "zakupinoych" przez Zarzad podmiotow?
(brak odpowiedzi) 

2009-06-18 Czym podyktowana była sprzedaż ze stratą akcji Netii, skoro nie potrzebna była Państwu gotówka, bo ta wedle podawanych informacji znajduje się "w kasie" spółki? Jeżeli takowa była potrzebna, to zgodnie z podaną informacją mogliście Państwo w każdej chwili zwrócić się o wykup obligacji "do kolegów" z BBI Capital NFI, tym samym pozostawiając w swoim portfelu akcje Netii jako inwestycję dodatnią. Czy nie uważacie Państwo, że ciągłe unikanie tej tematyki i brak jasnej odpowiedzi na pytania inwestorów ta "inwestycja" nie odbije się negatywnie na Państwa próbie powołania "holdingu" i pozyskania przyszłych inwestorów, którzy zapewne prześledzą środki masowego przekazu (prasę, fora internetowe, informacje giełdowe, raporty). I czy owa inwestycja oraz brak jasnych reguł, na jakich się odbyła, nie będzie dla Państwa balastem?
(brak odpowiedzi) 

2009-06-18 Czy władze V NFI przy tworzeniu holdnigu mają/będą miały na uwadze drobnych akcjonariuszy i wzrost wartości akcji na GPW? Po opublikowaniu strategii kurs spadł z okło 1 zł do 0,77 zł, z czego można wnioskować, że drobni akcjonariusze spodziewali się czegoś lepszego i bardziej ambitnego.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu