pb.pl

Pytania dotyczące spółki NFIEMF

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-10-20 Dlaczego prognozy wyników za 3 kwartał nie są publicznie dostępne ?
(brak odpowiedzi) 

2011-08-13 Empik wspominał przy przejęciu E-Muzyki za 1,65 zł za akcje w lutym 2011 roku, że będzie chciał skupić udziały od akcjonariuszy mniejszościowych. Od tamtego czasu mineło parę miesięcy a kurs spadł, aż do 90groszy. Kiedy empik zamierza to zrobić. (Ja kupowałem jak wyszła wiadomość i myślałem, że na pewno nie spadnie poniżej 1,65 bo empik będzie zainteresowany zakupem pozostałych papierów i staciłem niestety bo wszyscy zapomnieli o firmie i deklaracji NFI EMF).
(brak odpowiedzi) 

2011-02-27 Czy planujecie przejęcie spółki e-kiosk? Pytam ponieważ po przejęciu e-muzyki jest to jedyna spółka której Wam braku do komplementarności biznesu.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Inwestorzy nie poznali się na żartach Elona Muska
Lutowy skok zabił indeks strachu
Zarządzający zaczęli obstawiać umocnienie jena
Rentowności obligacji zagrażają hossie na Wall Street
Dlaczego EBC będzie ograniczać zwyżki euro do dolara

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu