pb.pl

Pytania dotyczące spółki NFIEMF

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-10-20 Dlaczego prognozy wyników za 3 kwartał nie są publicznie dostępne ?
(brak odpowiedzi) 

2011-08-13 Empik wspominał przy przejęciu E-Muzyki za 1,65 zł za akcje w lutym 2011 roku, że będzie chciał skupić udziały od akcjonariuszy mniejszościowych. Od tamtego czasu mineło parę miesięcy a kurs spadł, aż do 90groszy. Kiedy empik zamierza to zrobić. (Ja kupowałem jak wyszła wiadomość i myślałem, że na pewno nie spadnie poniżej 1,65 bo empik będzie zainteresowany zakupem pozostałych papierów i staciłem niestety bo wszyscy zapomnieli o firmie i deklaracji NFI EMF).
(brak odpowiedzi) 

2011-02-27 Czy planujecie przejęcie spółki e-kiosk? Pytam ponieważ po przejęciu e-muzyki jest to jedyna spółka której Wam braku do komplementarności biznesu.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu