pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-09-09 Dlaczego Getin Bank znów produkuje bardzo ryzykowne kredyty gotówkowe na oświadczenie o dochodach bez zaświadczenia o zarobkach? I jak wygląda szkodowość tych kredytów?
W sieci sprzedaży Getin Banku standardowo kredyty gotówkowe oferowane są w oparciu o zaświadczenie o zarobkach wystawione przez zakład pracy, oświadczenia honorowane są w sytuacji, gdy Klient posiada w GB rachunek ROR a Bank ma możliwość weryfikacji wpływów na konto w wysokości podanej w oświadczeniu, lub kiedy możliwy jest telefoniczny kontakt z pracodawcą Klienta i weryfikacja podanych w oświadczeniu kwot wynagrodzenia. Opisane warunki są de facto praktyczną implementacją zapisów Rekomendacji T Komisji Nadzoru Finansowego (a dokładnie rekomendacji 13.3). Informacje na temat szkodowości kredytów gotówkowych Getin Noble Bank S.A. podał w prezentacji inwestorskiej wyników finansowych za pierwsze półrocze 2010. 

2009-08-25 Czy są szase na zmiane parytetu przy fuzji Noble Banku i Getin Banku?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-16 Witam, na kiedy planowane jest połączenie Noble Banku i Getin (data)?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-16 Witam, Na kiedy planowane jest połączenie Noble Banku i Getin (data)?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu