pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-09-09 Dlaczego Getin Bank znów produkuje bardzo ryzykowne kredyty gotówkowe na oświadczenie o dochodach bez zaświadczenia o zarobkach? I jak wygląda szkodowość tych kredytów?
W sieci sprzedaży Getin Banku standardowo kredyty gotówkowe oferowane są w oparciu o zaświadczenie o zarobkach wystawione przez zakład pracy, oświadczenia honorowane są w sytuacji, gdy Klient posiada w GB rachunek ROR a Bank ma możliwość weryfikacji wpływów na konto w wysokości podanej w oświadczeniu, lub kiedy możliwy jest telefoniczny kontakt z pracodawcą Klienta i weryfikacja podanych w oświadczeniu kwot wynagrodzenia. Opisane warunki są de facto praktyczną implementacją zapisów Rekomendacji T Komisji Nadzoru Finansowego (a dokładnie rekomendacji 13.3). Informacje na temat szkodowości kredytów gotówkowych Getin Noble Bank S.A. podał w prezentacji inwestorskiej wyników finansowych za pierwsze półrocze 2010. 

2009-08-25 Czy są szase na zmiane parytetu przy fuzji Noble Banku i Getin Banku?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-16 Witam, na kiedy planowane jest połączenie Noble Banku i Getin (data)?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-16 Witam, Na kiedy planowane jest połączenie Noble Banku i Getin (data)?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu