pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-08-23 Czy Zarząd mysli o zmianie poltyki dywidendowej w najblizszych latach?
Zarząd rozważa zmianę polityki dywidendowej w taki sposób, by w najbliższych latach część wypracowanego zysku Spółki (10-30%) była wypłacana akcjonariuszom w formie dywidendy. Jednak jeszcze żadne decyzje w tym zakresie nie zapadły. 

2010-06-01 Czy zarząd firmy podejmie działania zmierzające do zwiększenia płynnosci akcji na GPW?
Obecnie podstawowym działaniem Netmedia SA mającym na celu m.in. zwiększenie płynności akcji na GPW jest polepszenie komunikacji z inwestorami i rynkiem kapitałowym. Dzięki poprawie relacji inwestorskich wzrosło zainteresowanie Spółką ze strony analityków i inwestorów oraz zwiększyły się obroty akcjami Spółki. Celem Zarządu jest budowa relacji inwestorskich na najwyższym poziomie. Zarząd nie wyklucza w przyszłości emisji akcji w celu zdynamizowania rozwoju Spółki. Emisja zwiększyłaby free float, co również powinno pozytywnie wpłynąć na poziom obrotów akcjami na GPW.  

2010-03-03 Czy zarząd będzie rekomendował wypłatę dywidendy, czy zysk przeznaczy na inny cel?
W tej sprawie nie zostały podjęte jeszcze żadne decyzje. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu