pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-05-26 Srodki i ekwiwalenty wynosza ok. 13.5 mln zl na co spółka chce przeznaczyć te pieniadze? na jaki cel?
(brak odpowiedzi) 

2011-05-06 W kasie jest ok 12 mln zł z tego co widzę w raporcie. Na co państwo "chomikują" te pieniądze?
(brak odpowiedzi) 

2011-02-04 Na co będą przeznaczone 20 mln zł, które miały pójść na centrum logistyczne? Czy ten projekt będzie wznowiony? Czy środki będą zagospodarowane na nowy cel? Jakie są dalsze plany spółki?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-28 Można dowiedzieć się coś więcej na temat deweloperki? Czy zwiększony eksport to efekt długofalowy czy tylko jednorazowy kontrakt?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-22 mam pytanie odnsonie restrukturyzacji bo wyczytalem w internecie ze: cytuje"System online do zakupów nie cieszy się dobrą opinią od długiego czasu, klienci sami rezygnują, tu dobry handlowiec nie zdziała wiele! Tu potrzebne są dobre narzedzia pracy." - CZY TEN SYSTEM ZOSTANIE POPRAWIONY? oraz wyczytalem ze zwalnia sie ludzi i teraz na 1 monazyste przypada 1 kierownik?:) Czy to prawda, czy po prostu ktos chce wyrobic zla opinie firmie?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-17 Z emisji spółka pozyskała ok 50 mln zł co zostało zrealizowane za te kwotę? Dlaczego nie ma reklam NTT w telewizji duzo ludzi mysli ze to amerykanska marka?
(brak odpowiedzi) 

2010-05-14 Witam!Czy prowadzicie państwo rozmowy z kontrahentami, w jakiej są fazie i ilu ich jest? Pozdrawiam i życzę powodzenia.
(brak odpowiedzi) 

2010-01-02 Dlaczego spółka nie informuje w bierzących raportach o ważnych dla działaności spółki sprawach np. oddanie do użytku nowego obiektu , podpisywaniu znaczących umów na dostawy sprzętu ( o których mowa chociażby w artykule Parkietu z 12.12.2009), bądź też umowy z TP S.A. o której dowiadujemy się przez przypadek na jej stronach gdzie oferuje laptopy NTT System?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-06 Kiedy firma rozpocznie skup akcji w celach inwestycyjnych ?
Firma NTT System S.A. nie ma obowiązku skupu akcji. Jak wiadomo, jest plan skupu akcji w celch inwestycyjnych. Szczegóły skupu akcji w celach inwestycyjnych określone zostały w uchwałami podjętymi na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu NTT System S.A. w dniu 29 czerwca 2009 roku.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu